logo strony Olimpia Elbląg
Calisia Kalisz rywalem w rundzie przedwstępnej PP
2014-06-26 16:14:14 - Kicu
Źródło: 90minut.plCalisia Kalisz rywalem w rundzie przedwstępnej PP

19 lipca odbędzie się mecz Olimpia Elbląg - Calisia Kalisz, w ramach rundy przedwstęnej Pucharu Polski.
Spotkanie odbędzie się na naszym stadionie. W przypadku wygranej, rywalem Olimpijczyków w I rudndzie będzie zwycięzca pojedynku Radomiak Radom - Sokół Ostróda.

Pełna lista wylosowanych par :
Runda przedwstępna - 19 lipca 

1. MKS Trzebinia/Siersza - Legionovia Legionowo 
2. Podlasie Biała Podlaska - Górnik Wałbrzych 
3. Wissa Szczuczyn - Znicz Pruszków 
4. Zagłębie II Lubin - Chrobry Głogów 
5. Limanovia Limanowa - Kotwica Kołobrzeg 
6. Pniówek Pawłowice Śląskie - Siarka Tarnobrzeg 
7. Unia Solec Kujawski - MKS Kluczbork 
8. Polonia Bytom - Łysica Bodzentyn 
9. KS Polkowice - Stal Stalowa Wola 
10. Olimpia Elbląg - Calisia Kalisz 
11. Pogoń Siedlce - Bytovia Bytów 
12. UKP Zielona Góra - Wigry Suwałki 
13. Warta Poznań - Wisła Puławy 
14. Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) - Raków Częstochowa 
15. Małapanew Ozimek - Błękitni Stargard Szczeciński 
16. Radomiak Radom - Sokół Ostróda 
17. Sparta Jazgarzew - Stal Mielec 
18. Pelikan Łowicz - Lechia Tomaszów Mazowiecki 
19. Polonia Kępno / Sokół Kleczew - Zagłębie Sosnowiec 
20. Stal II Rzeszów - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 
21. Brda Przechlewo - Gryf Wejherowo 
22. Motor Lublin - Jarota Jarocin 
23. Odra Opole - Garbarnia Kraków 
24. Ruch Zdzieszowice - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 
25. Olimpia Zambrów - Rozwój Katowice 
26. Stal Rzeszów - Concordia Elbląg 

Runda wstępna - 26 lipca 

27. zwycięzca meczu 1 - zwycięzca meczu 25 
28. zwycięzca meczu 2 - zwycięzca meczu 24 
29. zwycięzca meczu 3 - zwycięzca meczu 23 
30. zwycięzca meczu 4 - zwycięzca meczu 22 
31. zwycięzca meczu 5 - zwycięzca meczu 21 
32. zwycięzca meczu 6 - zwycięzca meczu 20 
33. zwycięzca meczu 19 - zwycięzca meczu 7 
34. zwycięzca meczu 18 - zwycięzca meczu 8 
35. zwycięzca meczu 17 - zwycięzca meczu 9 
36. zwycięzca meczu 16 - zwycięzca meczu 10 
37. zwycięzca meczu 15 - zwycięzca meczu 11 
38. zwycięzca meczu 14 - zwycięzca meczu 12 

wolny los - zwycięzcy meczów 13, 26 

I runda - 13 sierpnia 

zwycięzca meczu 27 - GKS Tychy 
zwycięzca meczu 28 - Puszcza Niepołomice 
zwycięzca meczu 29 - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 
zwycięzca meczu 30 - GKS Katowice 
zwycięzca meczu 31 - Arka Gdynia 
zwycięzca meczu 32 - Energetyk ROW Rybnik 
zwycięzca meczu 33 - Miedź Legnica 
zwycięzca meczu 34 - Wisła Płock 
zwycięzca meczu 35 - Olimpia Grudziądz 
zwycięzca meczu 36 - Dolcan Ząbki 
zwycięzca meczu 37 - Chojniczanka Chojnice 
zwycięzca meczu 38 - Flota Świnoujście 
zwycięzca meczu 13 - Kolejarz Stróże 
zwycięzca meczu 26 - Górnik Łęczna 
Okocimski KS Brzesko - Stomil Olsztyn 
Sandecja Nowy Sącz - GKS Bełchatów