logo strony Olimpia Elbląg
Nowe zasady wyjazdu do Puław! ZAPISY TYLKO DO CZWARTKU!
2014-05-26 19:25:34 - gniadson
Źródło: własneNowe zasady wyjazdu do Puław! ZAPISY TYLKO DO CZWARTKU!

To nie koniec dobrych wieści na dzisiaj! Piłkarze Olimpii wraz z zarządem postanowili wspomóc kibiców i sfinansować część kosztów, jakie poniesiemy w związku z wyjazdem do Puław. Z tego powodu pierwsze 50 osób, jakie zapiszą się na wyjazd jadą za darmo!!!

Osoby, które zapisując się na wyjazd, "załapią się" na darmową wycieczkę, są zobowiązane do wpłacenia 20 zł mimo wszystko. Jest to opłata w rodzaju "kaucji", posłuży nam za zapewnienie, że zapisujące się osoby na pewno pojawią się na zbiórce. Przed wyjazdem pieniądze z kaucji będą do odbioru dla osób jadących na wyjazd.

Osoby zapisujące się, proszone są również o dobrowolne wpłaty na poczet "drugiego autokaru". Jesteśmy jedną rodziną i to, że kilkudziesięciu z nas jedzie za darmo, nie obliguje nas do tego, aby nie wspomóc swoich braci. Liczyliśmy się z wydatkiem w związku z tą podróżą, więc śmiało możemy część kwoty (20-30 zł) wpłacić podczas zapisów po to, aby kibice jadący drugim autokarem nie także nie musieli płacić pełnej kwoty.

Pamiętajcie, w Puławach czeka naszych piłkarzy jeden z najważniejszych (jak nie najważniejszy!) mecz w sezonie. Zwycięstwo w nim praktycznie da nam utrzymanie. Porażka mocno skomplikuje naszą już i tak niełatwą sytuację. Jeśli "załapiecie się" na darmowy wyjazd, nie odpuszczajcie. Wydajcie te 20-30 zł, żeby ktoś inny mógł pojechać nie za 80, lecz za 50 zł, a może jeszcze mniej. To, ilu nas pojawi się w klatce na stadionie Wisły, zależy tylko od nas samych!

Informujemy także, że na meczu z Radomiakiem zebraliśmy do puszek równo 1050 zł, a na dzisiejszym spotkaniu - niecałe 700 zł. Kwota ta w całości zostanie przeznaczona na dofinansowanie wyjazdu. Wszystko to robione jest w tym celu, abyśmy na lubelszczyźnie pojawili się w jak najlepszej liczbie i jako dwunasty zawodnik poprowadzili naszych piłkarzy do zwycięstwa dającego upragnioną "nową drugą ligę".

Powyżej na fotce widać jak zaprezentowaliśmy się na pierwszym w tym sezonie wyjeździe. Jak będzie na ostatnim?

WYJAZD DO PUŁAW
Data: 1 czerwca 2014 r.
Godzina meczu: 17:00
Środek transportu: autokary
Koszt: OD 0 ZŁ!!! (20 zł kaucji za rezerwację miejsca)
ZAPISY TYLKO DO CZWARTKU!!!