Źródło: Relacja z wyjazdu do Rzeszowa

W minony weekend wybralismy się na jeden z najdłuższych wyjazdów w sezonie. Kierunkiem naszej wyprawy był Rzeszów, gdzie Olimpia grała z Resovią.

Zapraszamy do relacji.

Na wyjazd do Rzeszowa wybrało się 42 Olimpijczyków. Za środek transportu służyły nam busy oraz auta. Z Elbląga wyruszamy w godzinach wczesnoporannych. Większość drogi podróżujemy z obstawą.

Na sektorze meldujemy się przed pierwszym gwizdkiem. Na płocie wywieszamy flagę "Elbląg to moje miasto..." oraz trans "Szyna PDW". Przez cała pierwszą połowę dopingujemy żółto-biało-niebieskich, mimo iż od 13. minuty przegrywali z gospodarzami 1:0.

W drugiej połowie zniechęceni postawą zawodników Olimpii rezygnujemy z dopingu i postanawiamy spróbować specjałów z tamtejszego cateringu, jednak nie należy on do najsmaczniejszych.

Pod koniec meczu ponownie dajemy znać o swojej obecności na stadionie i przypominamy piłkarzom że TO MY jesteśmy Olimpia.

Żółto-biało-niebiescy przegrywają 0:2 i ponownie spadają na ostatnie miejsce w tabeli. "Panowie" piłkarze, czas się obudzić, połowa sezonu za nami!