logo strony Olimpia Elbląg
"Odbić się od dna" - zapowiedź meczu ze Stalą Stalowa Wola
2018-10-05 18:27:52 - Skinek
Źródło: "Odbić się od dna" - zapowiedź meczu ze Stalą Stalowa Wola

5 rozegranych meczy i 1 wygrana – to bilans meczy, które Olimpia rozegrała w tym sezonie przed własną publicznością. W sobotę żółto-biało-niebieskich czeka kolejny mecz w roli gospodarza. Przeciwnikiem będzie Stal Stalowa Wola.

Oczywistym faworytem jest drużyna z Podkarpacia, która obecnie zajmuje ósme miejsce w tabeli z dorobkiem 17 punktów. W 6 meczach, które Stal rozegrała na wyjazdach, w dwóch wychodziła zwycięsko, natomiast 4 razy musiała uznać wyższość gospodarzy. Miejmy nadzieję że w tę sobotę 3 punkty także zostaną zapisane na konto gospodarza.

Dodatkowym czynnikiem motywacyjnym może być fakt, że w 5 ostatnich meczach między tymi drużynami rozegranych w Elblągu, Olimpia nie przegrała żadnego z nich, w jednym odniosła zwycięstwo, natomiast cztery razy mecze kończyły się remisem.

W poprzedniej kolejce Olimpia zremisowała w Pruszkowie z tamtejszym zniczem 1:1, natomiast „Stalówka” wygrała u siebie 4:2 z drużyną Olimpii Grudziądz.

 Na mecz ten wybierają się kibice zielono-czarnych. Do Elbląga wybiorą się autokarami, a swój wyjazd planują o godzinie 8:00.

Rywalizacja na trybunach powinna dodać dodatkowego kolorytu temu spotkaniu.

Żadnemu „Olimpijczykowi” nie trzeba powtarzać, że tego dnia nie ma nic ważniejszego niż mecz ukochanej drużyny. Niezależnie od pogody, godziny czy miejsca w tabeli. To właśnie teraz Olimpia potrzebuje nas najbardziej.

Arbitrem sobotniego spotkania będzie Łukasz Karski ze Słupska.

Początek meczu o godzinie 19:45.

Do zobaczenia na „Łuku”!

My wierzymy tylko w ZKS!