logo strony Olimpia Elbląg
Wyjazd do Łęcznej - relacja
2018-09-17 19:32:24 - Skinek
Źródło: Foto: www.kurierlubelski.pl, Video: Górnik Łęczna TVWyjazd do Łęcznej - relacja

Po przerwie wyjazdowej spowodowanej zamkniętym sektorem gości w Grudziądzu, kolejnym kierunkiem, w którym wyruszyliśmy za ukochaną drużyną było województwo lubelskie. Miastem docelowym naszej wyprawy była Łęczna, gdzie Olimpia grała z tamtejszym Górnikiem.

Zapraszamy do relacji.

Wyjazd do Łęcznej - relacja

Na ten wyjazd nie prowadziliśmy większej mobilizacji, mimo to tak słabej liczby się nie spodziewaliśmy. 21 osób - tylko tylu fanatyków wybrało się na sobotnią eskapadę. Cała reszta niech spojrzy na siebie i zastanowi się czy zasługuje aby ich tak nazywano.

 
Z Elbląga wyruszyliśmy w godzinach przedpołudniowych, co pozwoliło nam zameldować się pod sektorem gości ok. 20 minut przed meczem. Wejście na sektor przebiegło sprawnie i cała grupa weszła tuż przed pierwszym gwizdkiem. Na płocie wywieszamy flagę "Brytyjkę" i sporadycznie dopingujemy naszych piłkarzy. 
 
Gospodarze wystawili ok.150-osobowy młyn, wywiesili jedną flagę oraz transparent "Maniek wracaj do zdrowia", przez cały mecz prowadzili doping na dobrym poziomie w asyście bębna. Doping bez obustronnych bluzgów.
 
Piłkarze Olimpii dalej trzymają formę i przegrali kolejny mecz. Mecz, który mogli wygrać gdyby tylko umieli zachować zimną krew i strzelać bramki, kiedy mają 100% okazje. Panowie, więcej potu na treningu! Walczyć, trenować!
 
Po meczu odbywamy krótką rozmowę motywacyjną z piłkarzami i ruszamy w drogę powrotną. W Elblągu meldujemy się w godzinach nocnych. 
 
Olimpia to MY!