logo strony Olimpia Elbląg
Zabawa zaczyna się po zmroku - zapowiedź meczu z GKS-em Bełchatów
2018-08-30 19:03:38 - Skinek
Źródło: Zabawa zaczyna się po zmroku - zapowiedź meczu z GKS-em Bełchatów

Zabawa zaczyna się po zmroku - to hasło przewodnie nadchodzącego sobotniego meczu z GKS-em Bełchatów. Meczu, podczas którego na elbląskim stadionie zadebiutuje oświetlenie. Coś co powinno być normą na wszystkich stadionach w rozgrywkach centralnych. Niestety, rzeczywistość jest inna. Zapraszamy do zapowiedzi.

Bełchatów jest jedyną drużyną, która nie doznała jeszcze porażki w tym sezonie, natomiast Olimpia w 7 meczach zwyciężyła tylko dwukrotnie, a w pozostałych 5 meczach doznawała porażek. Faworyt sobotniego meczu jest więc znany.
 
W sektorze gości można się spodziewać kibiców przyjezdnych, co zawsze dodaje smaczku nudnym ligowym rozgrywkom. 
 
Jest więc to dodatkowy powód aby w sobotę o godzinie 19:45 stawić się na A8 i zdzierać gardło za Olimpię. Powód główny jest oczywiście znany każdemu fanatykowi: gra nasza ukochana drużyna, więc tego dnia wszystko inne schodzi na dalszy plan. Więc bez zbędnych wymówek w postaci dni chleba, imienin cioci czy randki z dziewczyną ;) Są rzeczy ważne i ważniejsze, a reszta może poczekać!
 
Pamiętajcie! Olimpia To My, więc bez względu na wyniki, które w tym sezonie nie są zadowalające, pogodę czy inne nieważne rzeczy widzimy się wszyscy w sobotę na Łuku!
 
Początek spotkania o godzinie 19:45.
 
Z kibicowskim pozdrowieniem.
 
Tylko Olimpia!