logo strony Olimpia Elbląg
Wyjazd do Chorzowa - relacja
2018-08-28 16:59:14 - Skinek
Źródło: fot. Stadionowi OprawcyWyjazd do Chorzowa - relacja

538 km - tyle kilometrów musieliśmy przebyć w niedzielę aby dopingować swój zespół z sektora gości. Zapraszamy do relacji.

Z Elbląga wyruszamy w godzinach porannych ze sporym zapasem czasowym. W niedzielne popołudnie na sektorze gości zasiadło 48 Olimpijczyków, od drugiej połowy wspierało nas także 109 fanatyków Zagłębia Sosnowiec. Dzięki za wsparcie!

Na płocie zawisły 2 flagi: olimpijska "Ponad pół wieku...", "Fanatycy", a także transparenty "Szyna PDW" i "Hilek PDW - Pamiętamy".

Wspieramy naszych piłkarzy przez całe spotkanie. Mimo przebytych kilometrów i słabszej liczby wyjazdowej doping stał na dość dobrym poziomie. Ale zawsze może być lepiej ;)

Piłkarze przegrywają kolejny mecz, po rzucie karnym w 92. minucie spotkania. Mimo porażki, dziękujemy im za walkę. Pamiętajcie: Walczyć, trenować!

A już w sobotę kolejne spotkanie przy Agrykola 8! O godzinie 19:45 Olimpia podejmie GKS Bełchatów. Klub z województwa łódzkiego na pewno będzie mógł liczyć na wsparcie swoich kibiców. Bez zbędnego pier****nia - w sobotę każdy fanatyk elbląskiej Olimpii melduje się na A8!