logo strony Olimpia Elbląg
Olimpia Elbląg - Siarka Tarnobrzeg - zapowiedź.
2018-08-10 19:44:08 - Skinek
Źródło: Olimpia Elbląg - Siarka Tarnobrzeg - zapowiedź.

Już w najbliższą niedzielę Olimpia rozegra kolejne spotkanie przy własnej publiczności. W meczy 4. kolejki żółto-biało-niebiescy podejmą Siarkę Tarnobrzeg.

Olimpia Elbląg - Siarka Tarnobrzeg - zapowiedź.

Siarka zajmuje obecnie 5. lokatę w tabeli. W dotychczasowych 3 meczach odniosła 2 zwycięstwa i zanotowała 1 porażkę. Obydwa zwycięstwa dryżyna z Tarnobrzega odniosła u siebie, kolejno z Ruchem Chorzów i Olimpią Grudziądz, natomiast w jedynym dotychczas meczu wyjazdowym Siarka uległa 0:2 GKS-owi Bełchatów. Liczymy na to że w niedzielę 3 punkty również zostaną na terenie gospodarza ;)

Olimpia po 3. kolejkach zajmuje 13. miejsce w tabeli z jednym zwycięstwem i dwoma porażkami. Jedyną wygraną Olimpia zanotowała w poprzedniej kolejce pokonując w Siedlcach tamtejszą Pogoń 1:0. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył z rzutu karnego Jakub Bojas. W pierwszych dwóch kolejkach Olimpia przegrała w Łodzi z Widzewem 0:1 oraz w Elblągu z Błękitnymi również 0:1. Mamy nadzieję że w niedzielę Olimpia nie będzie tak gościnna jak w 2. kolejce.

Dla przypomnienia, w poprzednim sezonie mecz pomiędzy tymi drużynami rozegrany w Elblągu zakończył się zwycięstwem Olimpii 2:1.

Siarka będzie mogła liczyć na wsparcie swoich kibiców, którzy na pewno zasiądą w sektorze gości.

Pamiętajcie że dla prawdziwych kibiców nie liczy się klasa przeciwnika, ilość kibiców przyjezdnych, dzień i godzina meczu! W niedzielę o godzinie 18:00 każdy prawdziwy fanatyk powinien znajdować się w jednym miejscu. A jest nim trubuna "Łuk" na stadionie przy ul. Agrykola. Żadnych wymówek w postaci pogody czy korków na autostradach! Do dni chleba też jeszcze daleko! W niedzielę bierzemy barwy w dłoń i idziemy na stadion!

Przypominamy że na meczu z Siarką można zapisać się na wyjazd do Chorzowa(niedziela, 26 sierpnia). Koszt wyjazdu to 100 zł(bez biletu na mecz).

Na meczu będzie także obecny Robert z Opola. Dla tych, którzy nie wiedzą o kogo chodzi radzimy wyszukać sobie w pewnej znanej wyszukiwarce hasło "Kibicowska wyprawa". Jest to już kolejna edycja tej akcji, a Robert jeździ po Polsce zbierając koszulki klubowe i gadżety, które potem trafiają na licytację, a zysk z nich trafi na dom dziecka w Szklarskiej Porębie. Podczas meczu odbędzie się zbiórka pieniędzy do puszek, a cały zysk trafi właśnie do Roberta. Nie bądźcie obojętni, wrzućcie nawet symboliczną złotówkę!

Do zobaczenia w niedzielę!

Forza Olimpia!