logo strony Olimpia Elbląg
Zwycięstwo na zakazanym terenie
2018-08-06 19:42:50 - Skinek
Źródło: fot. www.sportsiedlce.plZwycięstwo na zakazanym terenie

2 mecze zakazu wyjazdowego - to kara nałożona na kibiców Olimpii po wizycie w Łodzi. Za co? Wszyscy zastanawiają się nad tym do tej pory. W miniony weekend odbył się pierwszy mecz na którym miał obowiązywać zakaz. Więc jak to się stało że na sektorze znaleźli się kibice Olimpii?;)

Zapraszamy do relacji.

Kara nałożona na nas za wyjazd w Łodzi wywoływała u nas jedynie uśmiech politowania. Mając za nic zakazy, nakazy i inne ograniczenia na wyjazd do Siedlec postanowiła wybrać się 16-osobowa grupa fanatyków Olimpii. Część grupy, korzystając z trwających upałów postanowiła umilić sobie wyjazd wizytą nad jeziorem, gdzie korzystała ze wszystkich dostępnych atrakcji. Nikt nie został ranny, nikt nie zginął, nikogo nie pobili - ale że jak to tak, kibole bez obstawy policji i żadnych dantejskich scen? Jak widać jesteśmy normalnymi ludźmi, a nazywanie nas wandalami i chuliganami jest dość sporym wyolbrzymieniem.

W Siedlcach meldujemy się tuż przed początkiem spotkania, gdzie dzięki pomocy kibicom gospodarzy zasiadamy na ich sektorach. Razem z nami tego zasiada 5 fanów z legijnego Bródna. Dzięki za wsparcie!

Wywieszamy flagę wizytówkę i sporadycznie dopingujemy nasz zespół.

Piłkarze Olimpii w swoim 3 meczu odnoszą pierwsze zwycięstwo po bramce Jakuba Bojasa z rzutu karnego, dzięki Siedlce opuszczaliśmy w dobrych humorach. Jednak nie dla wszystkich był to koniec. Część ekipy wybiera się do Warszawy, gdzie Legia podejmowała tego dnia drużynę Lechii Gdańsk, a po meczu trwało umacnianie zgody. Dzięki za wszystko i do następnego!

Przypominamy o zapisach na wyjazd do Chorzowa! Koszt wyjazdu to 100 zł, zapisywać się można w sklepie kibica oraz na meczach Olimpii.

Komisji ligi, policji i innym organom, które próbują nas ograniczać przypominamy. Mamy gdzieś wasze zakazy! Z naszym ukochanym klubem będziemy zawsze i wszędzie!

Olimpia znowu w trasie!