logo strony Olimpia Elbląg
Zabawę czas zacząć...
2018-07-27 19:36:47 - Skinek
Źródło: Zabawę czas zacząć...

2 dni - tyle dzieli nas od powrotu 2. ligi na stadion przy Agrykola 8. W niedzielę o godzinie 18:00 piłkarze Olimpii podejmą zespół Błękitnych Stargard.

Zespół Olimpii sezon zainaugurował w Łodzi, gdzie uległ Widzewowi 1:0. Elbląski zespół był wspierany przez ponad 300-osobową grupę kibiców gości. Jest to zdecydowanie zbyt mała liczba, powinno być nas tam zdecydowanie więcej. Teraz czas aby pokazać się z dobrej strony u siebie. Przeciwnik nie jest potęgą ani piłkarską, ani kibicowską. Ale my nie przychodzimy na A8 dlatego, że Olimpia podejmuje renomowanego przeciwnika. Przychodzimy tam, ponieważ kochamy Olimpię. To właśnie mecze o małej randze kibicowskiej są wyznacznikiem naszego fanatyzmu. Zapamiętajcie to sobie!

W niedzielę widzimy się wszyscy na meczu. Niestety, z powodu trwającego remontu stadionu, trybuna "Łuk" będzie zamkięta. Widzimy się na krytej. Żadnych wyjątków, żadnych bezsensownych tłumaczeń w stylu: dni chleba, pogrzeb cioci Krysi, urodziny wujka Staśka. Zapamiętajcie sobie raz na zawsze!

Do zobaczenia na meczu!

Forza Olimpia!