logo strony Olimpia Elbląg
Weekend Olimpijczyka - relacja
2018-05-14 18:42:26 - Skinek
Źródło: zaglebie.sosnowiec.pl, tylkoradomiak.plWeekend Olimpijczyka - relacja

Miniony weekend był jednym z najciekawszych kibicowsko w tym sezonie. W sobotę udaliśmy się do Olsztyna wspierać braci z Sosnowca w meczu ze Stomilem, natomiast w niedzielę udaliśmy się do Radomia, gdzie Olimpia mierzyła się z tamtejszym Radomiakiem. Zapraszamy do relacji.

Weekend Olimpijczyka - relacja

W Olsztynie wspieramy Zagłębie w 95 osób, z czego 30 osób ekipy samochodowej dociera dopiero w drugiej części meczu. Tego dnia mamy ze sobą flagę Agrykola 8, a każdy kto wybrał się na ten wyjazd otrzymuje szalik z tym samym wzorem. Piłkarze Zagłębia pokonują drużynę z Krainy Tysiąca Baśni 2:0, dzięki czemu znacząco przybliżyli się do awansu do Ekstraklasy.

Dzień później wspieramy Olimpię w Radomiu w 45 osób w tym 3 osoby ze Świtu NDM, 2 Legia oraz 2 Zagłębie. Dzięki za wsparcie! Wywieszamy  2 flagi(Agrykola 8 oraz Zagłębie Sosnowiec) i od początku meczu sporadycznie dopingujemy. Zmęczenie podróżą, upalna pogoda, a także fatalna postawa zawodników Olimpii powoduje że w drugiej połowy dopingujemy tylko przez ostatnie 10 minut. Olimpia przegrywa kolejny mecz w rundzie wiosennej, tym razem 0:4. Po meczu zostaje przeprowadzona rozmowa z „piłkarzami”. Przy wyjściu z sektora daje o sobie znać radomska policja, która usiłuje wlepiać mandaty za nic, co im się nie udaje.

W Elblągu meldujemy się w późnych godzinach nocnych.

Już w środę czeka nas kolejny mecz u nas. Będzie to zaległe spotkanie z MKS-em Kluczbork. Początek o godzinie 17:00. Przypominamy, że do końca sezonu zamknięta jest trybuna „Łuk”.

A już na dniach ruszą zapisy na ostatni wyjazd do Tarnobrzegu(26  maja). Więcej informacji już niedługo na naszej stronie.

Forza Olimpia!