logo strony Olimpia Elbląg
Wyjazd do Bełchatowa - relacja
2018-04-29 19:28:14 -
Źródło: Fot. gksbelchatow.comWyjazd do Bełchatowa - relacja

"Oooolimpia Elbląg, oooo ZetKaeS", czyli tzw. hit z Bełchatowa w dalszym ciągu jest jedną z ulubionych przyśpiewek w naszym repertuarze, w związku z czym nie mogło jej zabraknąć i tym razem przy okazji kolejnej wizyty w tym miejscu. Zapraszamy do relacji.

Do Bełchatowa wyruszamy tuż przed godziną 10:00. Na wyjazd zdecydowało się wybrać 29 Olimpijczyków. Powinno być nas zcecydowanie więcej, ci którzy nie pojechali z "różnych powodów" niech zastanowią się czy zasługują na miano fanatyka.

Na miejscu jesteśmy pół godziny przed meczem, natomiast na samym sektorze tuż przed pierwszym gwizdkiem. Na miejscu dołącza do nas 10 osób, w tym 4 Legionistów. Dzięki za wsparcie!

Tego dnia wywieszamy flagę "Forza Olimpia", a także trans "Szyna PDW" i od początku meczu ruszamy z dopingiem. Nawet bramka stracona już w 5. minucie meczu nie zepsuła nam humorów i dalej bawiliśmy się w najlepsze i tylko spikerowi nie podobało się wulgarne słownictwo w naszych przyśpiewkach, więc mamy radę i dla niego: stadion to nie teatr, tutaj kultury nie znajdziesz. Na początku drugiej połowy dało o sobie dać zmęczenie podróżą i nasz doping trochę osłabł, jednak bramka dla Olimpii strzelona w 66. minucie spotkania pozwoliła nam wykrzesać więcej sił i dalej dopingowaliśmy zółto-biało-niebieskich nie zważająć na idiotyczne komentarze spikera.

Mecz zakończył się remisem 1:1, co można uznać za zadowalający wynik.