logo strony Olimpia Elbląg
Wyjazd w środę, wyjazd w sobotę...
2018-04-26 12:00:51 - Mr.Ben
Źródło: Wyjazd w środę, wyjazd w sobotę...

Kwietniowy maraton meczowy powoli dobiega końca, a przedostatnim jego akcentem był wyjazd do Wejherowa na mecz z tamtejszym Gryfem. Mecz pierwotnie miał się odbyć w niedzielę, 18 marca, lecz z powodu złego stanu boiska został rozegrany wczoraj, tj. 25 kwietnia. Zapraszamy do relacji z wyjazdu.

Wyjazd w środę, wyjazd w sobotę...

W środowe popołudnie na wyjazd postanowiło wybrać się 16 Olimpijczyków. Z Elbląga wyruszamy tuż po godzinie 14 i po krótkiej, niespełna dwugodzinnej podróży na miejscu meldujemy się ok. pół godziny przed meczem. Na miejscu czeka na nas komitet powitalny w postaci ponad 20 policyjnych kabaryn. W Wejherowie chyba spodziewano się wizyta prezydenta, a nie niespełna 20-osobowej grupy kibiców przyjezdnych. Po wyjściu z busa okazuje się że to nie koniec atrakcji, ponieważ każdego czekało spisywanie danych, dokładne przeszukiwanie, a nawet laserowe sprawdzanie dokumentów.

Kiedy cyrk na kółkach dobiegł końca mogliśmy w końcu wejść na sektor gości, gdzie dołączają do nas jeszcze 2 osoby na co dzień mieszkające w trójmieście, co daje łącznie liczbę 18 osób na sektorze gości. Tego dnia wywieszamy jedną flagę "Olimpijczycy" i sporadycznie dopingujemy swój zespół. Gdy pozdrowiliśmy swoje zgody, ciśnienia nie wytrzymali miejscowi zwolennicy pewnej znanej w całej Polsce trójmiejskiej maciory i rozpoczął się festiwal wzajemnych uprzejmości, ale niczego innego nie spodziewaliśmy się po fanach wiejskiego klubu sportowego.

Olimpia pewnie wygrywa mecz 3:1, czym chociaż trochę rehabilituje się za sobotni blamaż z ŁKS-em.

A już w sobotę czeka nas kolejny wyjazd. Tym razem wybieramy się do Bełchatowa. Nie szukaj wymówek i jedź z nami, kto był tam w poprzednim sezonie wie, że nie ma czego żałować 🙂

Do zobaczenia w sobotę!