logo strony Olimpia Elbląg
Mobilizacja nr1 - bić lidera!!
2018-04-03 10:15:05 - Mr.Ben
Źródło: własneMobilizacja nr1 - bić lidera!!

Już w najbliższą sobotę na A8 dojdzie do starcia dwóch mocnych kibicowsko i piłkarsko ekip. Zapraszamy do krótkiej zapowiedzi szlagieru Olimpii z GKS Jastrzębie.

Prawdziwych olimpijczyków zachęcać do przyjścia na mecz Olimpii zbytnio nie trzeba. 
Najbliższy będzie mocnym rozpoczęciem wiosny na Agrykola 8.
Zawita do nas lider, którego wspierać będzie grupa hanysów. 
Prawdopodobnie przebiją naszą liczbę z wyjazdu do Jastrzębia, więc tym bardziej musimy dobrze pokazać się u siebie.
Dobra pogoda, dobre wyniki w lidze, długo wyczekiwany powrót na stadion, więc czego chcieć więcej?

Co łączy oba zespoły? Wygrywają w lidze od listopada, w tym czasie Olimpia rozegrała o jeden mecz mniej niż najbliższy rywal. Obie ekipy są rozpoznawalnymi markami na mapie kibicowskiej i piłkarskiej. Mają bogatą historię i apetyt na kolejny awans. Olimpia w myśl zasady "bić lidera" postara się o niespodziankę, aby punkty zostały w Elblągu. Dodatkowym motywatorem do przyjścia na mecz będzie możliwość zapisania się na wyjazd do Bełchatowa (koszt 75 zł). Tak krótki i treściwy wystarcza do tego, aby w sobotę o 16 zawitać na Estadio. 

Ze swojej strony zachęcamy do nabywania karnetów i biletów w przedsprzedaży, gdyż kolejki do kas mogą zaskoczyć każdego. 
Standardowo bilety do nabycia w sekretariacie klubowym oraz w punkcie NC+ w Ogrodach. 
Maruderom, którzy mimo tej zachęty nie skorzystają z przedsprzedaży oczywiście wypomnimy ignorowanie treści na e-Olimpia. Jak chcecie to stójcie w kolejkach i denerwujcie się na własne życzenie ;)
WSZYSCY NA OLIMPIĘ!!! 7 kwietnia 16:00 AGRYKOLA 8 - MUSISZ TAM BYĆ!


Ps. Niedawno naszemu koledze i jego wybrance Ewelinie urodził się synek Kubuś. Olimpijskim emigrantom z Ashford w Anglii gratulujemy narodzin kolejnego kibica OE. "Gruby" do zobaczenia na meczu z ŁKS!