logo strony Olimpia Elbląg
Olimpijskie przywitanie wiosny - relacja z Koszalina
2018-03-26 13:54:49 -
Źródło: gk24.pl/youtube gwardyjkatvOlimpijskie przywitanie wiosny - relacja z Koszalina

W zeszłą sobotę wreszcie mogliśmy wybrać się na pierwszy wyjazd Olimpii w tym roku.
Zapraszamy do relacji kibicowskiej z tego wypadu.

Olimpijskie przywitanie wiosny - relacja z Koszalina

Po "zafundowanej" przez mundurowych niespodziewanej wycieczce miejskiej z Elbląga wyruszyliśmy autokarem i dwoma autami w 58 osób, na miejscu dojechało dwóch legionistów (dzięki!).
Z naszej strony dobry doping w pierwszej połowie, w drugiej nieco rwany. Najlepiej wychodził nam "hit z Bełchatowa". Obyło się bez pozdrowień w stronę gospodarzy, którzy z jedną flagą i małą frekwencją wypadli słabo, ale najlepiej niech sami się określą. Na ten mecz zabraliśmy ze sobą dwie flagi: Veterani i FC Rychliki oraz transparent dla kolegi (Szyna pdw!). Sam mecz piłkarsko był ciekawy w pierwszej połowie, w której Olimpia urządziła sobie festiwal strzelecki, strzelając dokładnie tyle samo bramek co w poprzednim meczu w Koszalinie (wygrana 0:5 rok 1976, obecna 1 liga).
Powrót lepszy niż droga na mecz, bo mimo dobrych humorów wyjazdowiczów i w miarę krótkiej odległości odradzamy krętą trasę przez Kościerzynę i okolice.
Po dotarciu na miejsce trafiliśmy na kilka niespodzianek:

- policja przywitała nas na koniach, brakowało tylko armatki wodnej laugh

- na wejściu mieliśmy problemy z wniesieniem flagi Veterani, mimo wcześniejszych ustaleń kierownik ds.bezpieczeństwa twierdził, że flaga stwarza zagrożenie utworzenia z niej sektorówki
- cateringu praktycznie nie było, gość z plakietką podbił na sektor z pytaniem kto co chce, w ograniczonym menu były m.in. "hamburgery" po 20 zł, co zostało skwitowane salwą śmiechuwink

- klimatyczny stadion mający lata świetności dawno za sobą, pierwszy na którym zobaczyliśmy trybuny przed trybunami

FOTORELACJA: http://www.gk24.pl/sport/pilka-nozna/gwardia-koszalin/g/ii-liga-gwardia-koszalin-olimpia-elblag-15-zdjecia-wideo,13037503,28072259/
 

VIDEO KULISY:  www.youtube.com/watch?v=qOScIWQsmYc
 Teraz przed Olimpią mecz w Boguchwale, gdzie na zastępczym stadionie mecze rozgrywa Stal Stalowa Wola. Prawdopodobnie nie wybierzemy się tam, gdyż mamy informację o niewpuszczaniu kibiców gości. Ale już tydzień po świętach w sobotę czeka nas mecz z liderem 2 ligi, GKS Jastrzębie. Ostatnie święto na Agrykola 8 było dosyć dawno, więc tym bardziej zapraszamy na ten mecz.

PS. Niebawem więcej informacji na temat meczu sezonu na A8. Będzie to szlagier piłkarski i kibicowski z ŁKS Łódź. Szczegóły wkrótce.

Olimpijskie przywitanie wiosny - relacja z Koszalina