logo strony Olimpia Elbląg
Olimpijski Spacer - relacja
2017-12-11 16:17:56 - Skinek
Źródło: Olimpijski Spacer - relacja

W minioną sobotę, 9 grudnia odbył się pierwszy Olimpijski Spacer. Udział w nim wzięło około 30 osób. Zapraszamy do relacji.

Tuż przed rozpoczęciem spaceru przekazaliśmy elbląskiemu schronisku 800 kg karmy suchej i mokrej. Tutaj należą się podziękowania dla wszystkich osób, które wrzuciły pieniądze do naszych puszek podczas ostatniego meczu, a także zaprzyjaźnionym „Olimpijskim” rodzinom, które wsparły nas finansowo w tej akcji. Dziękujemy także sklepowi „Mrówka”, mieszczącemu się przy ulicy Panieńskiej(dawna MakChemia) za udzielony rabat przy zakupach, dzięki czemu były one bardziej okazałe.

 

 

Tuż przed godziną 12 wyruszamy wraz z czworonogami w stronę Bażantarni. Mimo utrudnień na trasie, udaje nam się dotrzeć do miejsca docelowego, którym była główna polana. Część osób zdobyła bezcenne doświadczenie i na przyszły raz dobierze bardziej odpowiednie obuwie na tego rodzaju wypady laugh

Następnego dnia udajemy się w kilkanaście osób do schroniska w Pasłęku, któremu także przekazujemy dar w postaci 700 kg karmy.

 

 

 

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą inicjatywę.

I pamiętajcie, warto pomagać! Zawsze!