logo strony Olimpia Elbląg
Olimpijski Spacer
2017-11-30 18:01:48 - Skinek
Źródło: Olimpijski Spacer

Olimpijczycy!

Za nami koniec rundy, ale dla nas to nie koniec działań w tym roku. Na ostatnim meczu prowadziliśmy zbiórkę na rzecz elbląskiego schroniska. Dzięki Waszej hojności udało nam się zebrać całkiem niezłą sumę, ale my postanowiliśmy zrobić coś jeszcze, coś co da dużo radości zwierzętom, które na co dzień przebywają zamknięte w klatkach na terenie schroniska.

Organizujemy spacer na który zabieramy psy z elbląskiego schroniska. Dla nas to tylko dwie godziny, dla najlepszego przyjaciela człowieka to są dwie godziny, dzięki którym może poczuć że jest kochany. Dlatego pragniemy zaprosić każdego z Was do wzięcia udziału w tej akcji, pokażmy że razem możemy zrobić coś naprawdę fajnego. Spacer odbędzie się w sobotę, 9 grudnia o godzinie 11:30. Wyruszamy ze schroniska i udajemy się w kierunku bażantarni, gdzie odbędzie się wspólne ognisko, dlatego zabierzcie ze sobą kiełbaski. Nie zapominajcie także o smakołykach dla czworonogów 😉 Mamy nadzieję że pogoda nie zepsuje nam okazji aby w tak wspaniały sposób spędzić sobotni dzień. W akcji może wziąć udział każdy, nawet jeżeli nie jest kibicem Olimpii. Zabierzcie ze sobą znajomych, rodzinę, pokażcie im jak można fajnie spędzić czas.

Informujemy że trakcie wydarzenia przeprowadzimy dobrowolną zbiórkę pieniędzy na rzecz schroniska, także nie żałujcie grosza.

Zbiórka o godzinie 11:15 na parkingu leśnym przy schronisku.

Do zobaczenie 9 grudnia!

Z kibicowskim pozdrowieniem

Kibice Olimpii Elbląg