logo strony Olimpia Elbląg
W Puławach Olimpia nie przegrywa
2017-10-16 22:16:01 - kicu
Źródło: foto: kswislapulawy.pl, legionisci.comW Puławach Olimpia nie przegrywa

W 13 kolejce spotkań II ligi Olimpia Elbląg grała wyjazdowe spotkanie w Puławach.  Zapraszamy do krótkiej relacji kibicowskiej z tego wypadu.

W Puławach Olimpia nie przegrywa

Tak jak w przypadku poprzednich wizyt w Puławach, jako środek lokomocji wybieramy transport kołowy. Podróż sprawna i bez przygód. Pod sektorem dołącza do nas grupa legijnych fan - clubów z Dęblina i Garwolina. W czasie pierwszej połowy dojeżdżają ostatnie osoby, a z konkretnym dopingiem ruszamy w drugiej części meczu. Główną pieśnią tego dnia był wykonywany długimi minutami „Hit z Bełchatowa” - wychodził on naprawdę dobrze. Przez pewien czas atmosfera na sektorze była taka gorąca, że wyjazdowicze wspierali Olimpię bez koszulek. Po meczu, który zakończył się bezbramkowym remisem, piłkarze przychodzą pod klatkę aby przybić „piątki”, a my dziękujemy im za dobry mecz. Następnie szybko opuszczamy te nadwiślańskie miasto i kierujemy się do Elbląga.

W Puławach melduje się 75 kibiców z czego 35 osób z Legii - dzięki za wsparcie! Na płocie wisi jedna flaga „ZKS”.

Następnego dnia, w Warszawie na meczu Legia - Lechia pojawia się grupa 30 kibiców Olimpii z flagą „Elbląg to moje miasto…”. Legia & Olimpia & Zagłębie!

Przed nami ciekawy mecz, w którym Olimpia jako gospodarz na stadionie przy Agrykoli 8 podejmie Radomiaka. Miejmy nadzieję, że elbląscy piłkarze podtrzymają dobrą passę gier z drużynami z góry tabeli. Widzimy się w sobotę 21.10 o godzinie 15.00. Wpadajcie na mecz, pora się odmulić!

Dla osób zainteresowanych kolejnym wyjazdem: przed nami wyprawa do Katowic, gdzie czeka nas pojedynek z Rozwojem. Termin dogodny bo świąteczny (11 listopada) zatem bez wymówek.

W Puławach Olimpia nie przegrywa