logo strony Olimpia Elbląg
Niespodzianka w Łodzi - relacja z wyjazdu do Miasta Włókniarzy
2017-09-25 23:52:08 - kicu
Źródło: lksfans.pl,12zawodnik.plNiespodzianka w Łodzi - relacja z wyjazdu do Miasta Włókniarzy

Brak sektora gości w Łodzi oraz ponad miesięczna niemoc piłkarzy w lidze. Takie perspektywy mogły martwić przed meczem z ŁKS-em. Na szczęście okazało się, że obie przeciwności udało się pokonać. Zapraszamy do relacji z minionego weekendu.

Niespodzianka w Łodzi - relacja z wyjazdu do Miasta Włókniarzy

Wyjazd do Łodzi był z rodzaju tych "nieoficjalnych", nie były prowadzone żadne zapisy, a informację przekazywaliśmy między sobą. Aby uniknąć zbędnego balastu, zbiórka zorganizowana była poza miastem. Do Łodzi wyruszamy autami w godzinach okołopołudniowych. Droga mija nam spokojnie, dopiero przed Łodzią podczepia się ogon z którym podróżujemy pod sam stadion. Mecz z trybuny łódzkiego stadionu mogliśmy obejrzeć dzięki uprzejmości kibiców ŁKS-u,  za co serdecznie dziękujemy. PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW! Ci którzy nie wybrali się do Łodzi mieli możliwość obejrzenia meczu na regionalnych kanałach TVP (też zgadzacie się z tym, ze komentatorzy byli mocno tendencyjniwink?). Wykorzystując przerwy w dopingu kibiców gospodarzy, kilkukrotnie zaznaczamy swoją obecność. Piłkarze sprawili niespodziankę i pokonali faworyzowanych gospodarzy 2:1, dzięki czemu w dobrych nastrojach mogliśmy ruszać w drogę powrotną. Tuż za Łodzią zatrzymujemy się na krótki postój, który postanawiają przedłużyć nam dzielni stróże prawa, którzy argumentują swoją decyzję "względami bezpieczeństwa". Na stacji przetrzymywani jesteśmy niemal 2 godziny. W końcu po długich negocjacjach opuszczamy miejsce postoju i udajemy się w drogę powrotną. W Elblągu meldujemy się tuż przed północą. Tego dnia na wyjazd wybrało się 58 fanatyków elbląskiej Olimpii w tym kilka osób z Legii Chełmża.

14 października czeka nas kolejny wyjazd. Tym razem czeka nas wypad do województwa lubelskiego, gdzie Olimpia zmierzy się z Wisłą Puławy. Zapisy do 12 października w sklepie kibica, a także na najbliższych meczach z GKS-em Bełchatów (30.09, godzina 16:00) oraz Wartą Poznań (7.10, godzina 16:00). Koszt wyjazdu 75 zł (bez biletu na mecz). Wykorzystajcie te 3 tygodnie przerwy i zmobilizujcie się na tę eskapadę.

Pamiętajcie! Najlepsze rzeczy dzieją się na wyjazdach!

Do zobaczenia na szlaku!

Forza Olimpia!

Galeria z meczu dostępna tu:

http://lksfans.pl/pn-lks-lodz-olimpia-elblag-23-09-2017/

http://lksfans.pl/pn-lks-lodz-olimpia-elblag-23-09-2017-czesc-2/

Skrót meczu:

Niespodzianka w Łodzi - relacja z wyjazdu do Miasta Włókniarzy