logo strony Olimpia Elbląg
Relacja z weekendu 26/27.08
2017-08-28 18:49:41 - kicu
Źródło: Relacja z weekendu 26/27.08

W miniony weekend miały miejsce dwa wydarzenia, w których udział wzieli kibice Olimpii Elbląg. Zapraszamy do zapoznania się z mini podsumowaniem.

Relacja z weekendu 26/27.08

W sobotę odbyła się II Sztafeta Pamięci Elbląg - Muzeum Stutthof organizowana przez Elbląskich Patriotów. Bieg miał na celu upamiętnić pierwszy transport więźniów do niemieckiego obozu koncentracyjnego. My jako Lokalni Patrioci postanowiliśmy wziąć udział w tym wydarzeniu. W sumie w sztafecie uczestniczy 17 kibiców. Po dobiegnięciu na miejsce przystępujemy do symbolicznych prac porządkowych na terenie muzeum.

Na niedzielny wyjazd do Stargardu wyruszamy autokarem. Po drodze z lasu wybiega na nas Stomil w około 40 – 50 osób. Widzimy ekipę zachęcającą nas do wspólnych zabaw i nawołujemy kierowcę do zaciągnięcia hamulca. Po zatrzymaniu się w środku grupy i gdy lecą pierwsze pięści w autokar, kierowca panikuje i rusza nie otwierając drzwi, nie dając nam mozliwości aby wysiąść. Po około 1 km zatrzymujemy się jednak widząc nawał nadjeżdżających smutnych panów ruszamy w dalszą drogę. Akcja na plus dla atakujących, przyznajemy się do porażki i do następnego. W tym miejscu należy zdementować wszystkie medialne plotki jako, że użyto pał, kijów itp. Stomil honorowo bez sprzętu. W Stargardzie na sektorze gości 44 osoby (autokar + fura) z jedną flagą. Od czasu naszej zeszłorocznej wizyty (po za przygotowanym stanowiskiem z cateringiem) na stadionie nic się nie zmieniło. Miejscowi z kilkunastoosobowym młynem. Na meczu raz lepszy raz gorszy doping, piłkarze wywożą remis, za co im dziękujemy. W Elblągu meldujemy się o 23.

Następny mecz w niedzielę 3.09. rywalem Stal Stalowa Wola. Początek meczu o 17.00. Natomiast najbliższe wyjazdowe spotkanie to pojedynek z GKSem Jastrzębie Zdrój, 9.09 godzina 16.00. Wkrótce informacje dla wyjazdowiczów!

Relacja z weekendu 26/27.08