logo strony Olimpia Elbląg
Wraca 2. liga!
2017-07-26 14:02:21 - Mr.Ben
Źródło: portel.pl;olimpijczyk.net;zks.olimpia.elblag.com.plWraca 2. liga!

Dobiega końca okres przygotowywań do kolejnego sezonu 2. ligi. W oczekiwaniu na powrót drugoligowców na boiska zapraszamy na olimpijską zapowiedź tego, co nas czeka na początku rozgrywek.

Poprzedni, dość udany jak dla beniaminka sezon 2. ligi to już przeszłość. Drużyna Olimpii Elbląg, która zakończyła rozgrywki na wysokim, piątym miejscu została gruntownie przebudowana, przez co zespół jeszcze jest na etapie zgrywania się. Ten nadchodzący sezon będzie dla "żółto-biało-niebieskich" znacznie trudniejszy od poprzedniego, gdyż przeciwnicy zorientowali się, iż elblążanie nie byli "chłopcami do bicia" w ligowej stawce. Dodatkowo mimo wymiany sporej części podstawowego składu w dalszym ciągu wymienia się elblążan w szerokim gronie faworytów, co również będzie mogło przełożyć się na mobilizację do gry przeciwko groźnemu przeciwnikowi. Na atrakcyjność nadchodzącego sezonu wpływ będzie miał również fakt, iż "Związkowym" przyjdzie zmierzyć się także z zespołami z którymi dawno nie grali, jak chociażby GKS Jastrzębie, Gwardia Koszalin czy ŁKS Łódź. Ze swojej strony dodamy, że każdy mecz Olimpii należy traktować jak święto i nie tylko okazję do spotkania ze znajomymi. Warto mieć to na uwadze, szczególnie w okresie urlopowym, gdyż wiemy jak wygląda frekwencja podczas pierwszych meczów w sezonie.

Przerwa między rozgrywkami to nie tylko przygotowania stricte sportowe. Obecnie trwa sprzedaż karnetów, które od tego sezonu można nabyć także w Sklepie Kibica - Olimpijczyk.net. Gorąco zachęcamy do nabywania pakietu wejściówek, gdyż pozwala to ominąć kolejkę do kasy przed meczem, jak również zaoszczędzić pieniądze i dołożyć cegiełkę do budżetu klubu. Aktualnie trwają aż dwa konkursy związane ze sprzedażą karnetów. Pierwszy jest zorganizowany przez wspomniany Sklep Kibica - "Jak wygrać? To proste. Wystarczy zakupić karnet na trybunę "ŁUK" w sklepie kibica. Spośród osób, które to zrobią rozlosujemy 2 zwycięzców. Losowanie odbędzie się w przerwie niedzielnego meczu Olimpii Elbląg" (za: https://www.facebook.com/sklepolimpia/).

Drugą gratkę dla kibiców przygotował Klub - "Mamy także konkurs i nagrodę dla wszystkich kibiców, którzy kupią karnet. Wśród posiadaczy karnetów wybrany zostanie jeden szczęśliwiec, który otrzyma koszulkę meczową Dawida Kubowicza (nr 23). Były zawodnik i kapitan żółto-biało-niebieskich chciałby w ten sposób podziękować naszym wspaniałym kibicom za doping w każdym meczu!" (za: portel.pl)

W przeddzień pierwszego domowego meczu olimpijczyków odbędzie się także oficjalna prezentacja drużyny Olimpii na placu katedralnym na elbląskiej starówce, na którą wszystkich gorąco zapraszamy. Skoro już kupiłeś/kupisz karnet to tym bardziej przyjdź z bliskimi poznać odmienioną drużynę OE, załóż barwy aby na miejscu było żółto-biało-niebiesko i fanatycznie. Sobota 17:00, scena pod Katedrą - bądź tam razem z nami, cała Olimpia zawsze razem!

Kolejne wydarzenie w najbliższy weekend to wreszcie powrót ligowej piłki na Estadio. Od tego sezonu nowością przy A8 będzie rozgrywanie meczów w niedzielne popołudnia. Na pierwszy ogień atrakcyjny rywal, gdyż będzie to Legionovia Legionowo, z którą nasi piłkarze w poprzednim sezonie po emocjonującym meczu u siebie wygrali 4-3. Przeciwnicy z pewnością pokuszą się o sprawienie niespodzianki na starcie, zatem tym bardziej zachęcamy wszystkich do powrotu na stadion. Przyjdź i zobacz jak do rozgrywek przygotowana jest nowa drużyna, pomóż jej dopingiem w zgarnięciu pierwszych trzech oczek w tabeli! Niedziela 30 lipca, godz. 17:00 Agrykola 8, musisz tam być!

Podsumowując, plan na weekend jest prosty:
- kup karnet na mecze Olimpii i nie stój więcej w kolejkach,
- bądź razem z nami na prezentacji,
- a w niedzielę spotkajmy się na A8,

Do zobaczenia, ZKS!