logo strony Olimpia Elbląg
Relacja: Eliminacje - ME Słowenia 2018 rok.
2017-04-13 18:13:09 - Dinga
Źródło: EZF; fot.:portel.plRelacja: Eliminacje - ME Słowenia 2018 rok.

W dniach 8 - 11 kwietnia w hali Sportowo - Widowiskowej przy Al. Grunwaldzkiej w Elblągu odbył się turniej eliminacyjny w futsalu do Mistrzostw Europy w Słowenii 2018 roku. Zapraszamy do krótkiej relacji z turnieju. 

Relacja: Eliminacje - ME Słowenia 2018 rok.

W sobotę nie mogliśmy pojawić się na pierwszym spotkaniu Polska - Serbia. Tego dnia  byliśmy na wyjeździe w Wejherowie. Nasz wybór był oczywisty gdzie się pojawimy (są rzeczy ważne i ważniejsze;)). My wracamy w dobrych humorach, niestety nasza reprezentacja przegrywa to spotkanie 0:4.   

W niedzielę, na meczu z Mołdawią stawiamy się w 50 osób i od pierwszych minut meczu prowadzimy doping. W 10. minucie prezentujemy oprawę, na którą składają się dwa transparenty z hasłem „Ludzie z miasta depresji, Biało - Czerwoni do grobowej deski”, a także sektorówka z napisem „Elblążanie”. Reprezentacja Polski wygrywa to spotkanie 4:2. Nasza obecność przyniosła szczęście reprezentacji.

We wtorkowy wieczór biało - czerwoni podejmowali drużynę z Hiszpanii. My podobnie jak w niedzielę, zbieramy się w około 50 osób. Frekwencja na pozostałych trybunach tym razem o niebo lepsza niż na meczu z Mołdawią, co przełożyło się na jakość dopingu. W trakcie pierwszej połowy prezentujemy oprawę przygotowaną przez grupę EZF’16. Tym razem była to sektorówka z napisem „Polska”, a także transparent  „Biało-Czerwoni”. Polscy piłkarze po heroicznej walce remisują z wyżej notowaną reprezentacją Hiszpanii - 1:1, co daje im awans do baraży.

Wszystkim obecnym dziękujemy za przybycie.

EZF'16