logo strony Olimpia Elbląg
Relacja z wyjazdu: Poznań 2017
2017-03-27 20:47:54 -
Źródło: foto: dziennikelblaski.pl, gol24.plRelacja z wyjazdu: Poznań 2017

Długo przyszło nam czekać na pierwsze wyjazdowe zwycięstwo. Po serii wielu pechowych lub szczęśliwych remisów, 3 punkty udało się zdobyć dopiero w Poznaniu. Emocje w czasie meczu jak sinusoida: od zadowolenia poprzez smutek aż po wybuch radości. Takie mecze ogląda się przyjemnie, a każdy obecny w sektorze gości nie żałował, że wybrał się tego dnia za Olimpią! Zapraszamy do relacji z wyjazdu.

Relacja z wyjazdu: Poznań 2017

Olimpia warta poznania!

Ostatnia nasza wizyta w Poznaniu przeciwko Warcie (1 liga) była na zakazie. Wtedy to kilkunastu kibiców, dzięki sprytowi i pomysłowości, pojawia się na meczu, ogląda mecz na stadionie Lecha przy Bułgarskiej. Teraz nadarzyła się okazja aby zobaczyć stadion przy Drodze Dębińskiej, gdzie na co dzień rozgrywa swoje mecze Warta.

Do Poznania wyruszamy z rana, o godzinie bardziej cywilizowanej niż ostatnio.  Do  przejechania mamy ponad 300 kilometrów,  trasa zdecydowanie krótsza niż w tamtym tygodniu (Stalowa Wola), droga mija nam szybko i przyjemnie. Przed bramą stadionu sprawdzają się pogłoski, że Poznaniacy liczą dosłownie każdy grosz i nie było możliwości wejścia na obiekt po promocyjnej cenie. Na mecz lekko się spóźniamy i wchodzimy równo z gwizdkiem. Wywieszamy jedną flagę – brytyjkę i prowadzimy sporadyczny doping. W drugiej połowie urządzamy konkurs gdzie zawiśnie najwyżej vlepa. Zabawa została szybko skończona bo już po pierwszej próbie, wyżej się nie dało.

Catering obecny, oprócz kiełbasy do kupienia kanapki i bułki słodkie. W napojach jednak wyboru nie ma dużego tylko cola, za bardzo nie było czym celebrować bramek ;)

Nas w sektorze 44 osoby, w tym 3 osoby z Emigracji oraz 1 z Legii. Dzięki za wsparcie!

Na boisku pod koniec pierwszej połowy obejmujemy prowadzenie (39’ Kubowicz), mecz kontrolujemy praktycznie do końca meczu… w 84 minucie tracimy bramkę, pachniało kolejnym remisem, kiedy w 87 minucie znów wychodzimy na prowadzenie, strzelcem bramki Radosław Stępień! Po meczu śpiewamy i przybijamy piątki z piłkarzami. To było to panowie, oby tak dalej!

W Elblągu meldujemy się o dogodnej porze i rozchodzimy się świętując pierwsze zwycięstwo na wyjeździe!

Przypominamy, że 8 kwietnia mamy następny wyjazd do Wejherowa. Informacje odnośnie wyjazdu zostaną podane niedługo. Już teraz namawiajcie znajomych, bliżej w tym sezonie wyjazdu nie będzie!

Skrót meczu:

Fotorelacje:                                                                                                                                                 

http://dziennikelblaski.pl/95966-427562,Warta-Poznan-Olimpia-Elblag,0.html

http://www.gol24.pl/2-liga/g/warta-poznan-olimpia-elblag-12-zdjecia,11920964,23156790/

Relacja z wyjazdu: Poznań 2017