logo strony Olimpia Elbląg
Zwycięstwo na A8 – 2 liga zawitała w Elblągu.
2017-03-13 09:41:08 - Młody
Źródło: info.elblag.pl, portel.pl, dziennikbaltycki.plZwycięstwo na A8 – 2 liga zawitała w Elblągu.

Po długiej zimowej przerwie 2 liga powróciła do Elbląga.  Można było zauważyć większe niż zwykle zainteresowanie meczem, kolejka przed kasami była dość spora. Nasza rada na następne spotkania to zakup biletu w przedsprzedaży lub karnetu. Nie trzeba marnować czasu na stanie a i cenowo wychodzi taniej. Zapraszamy do krótkiej relacji z soboty.

Rywalem Olimpii była Polonia Warszawa. Tego dnia w młynie zebrało się ok. 500 osób, w tym 25 fanów Sparty Brodnica, a także 125 kibiców Legii. Dzięki za wsparcie! Na płocie wywieszamy 13 flag w tym 2 zaliczają debiut – Lokalni Patrioci oraz odnowiona Olimpijczycy.

Doping tego dnia stał na dobrym poziomie, choć momentami mogło być o wiele lepiej. Już w 9. minucie elbląskie trybuny przeżyły pierwszy wybuch radości, gdy piłkę do bramki Polonii posłał Damian Szuprytowski.

W 30. minucie spotkania elbląscy ultrasi zaprezentowali oprawę "Elbląscy Olimpijczycy" w towarzystwie świec dymnych oraz rac. Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 2:1 dla Olimpii dzięki czemu resztę sobotniego dnia mogliśmy spędzić w dobrych humorach. Po końcowym gwizdku przybijami piątki z piłkarzami i dziękujemy za walkę. Po meczu udajemy się do pobliskiej Bażantarni, gdzie do późnych godzin trwa umacnianie zgody.

Kibice "czarnych koszul" pojawili się w ok. 80 osób z dwomi flagami, z naszej perspektywy nie byli słyszalni.

Podczas meczu prowadziliśmy zbiórkę do puszek, zebrana kwota to 1300 zł. Dziękujemy za wrzucone pieniądze.

W  następny weekend czekają nas dwa ciekawe wyjazdy. W sobotę Olimpia jedzie do Stalowej Woli na mecz z tamtejszą Stalą (koszt wyjazdu 100 zł, bez biletu na mecz), natomiast w niedzielę Legia zagra w Gdańsku z Lechią (koszt wyjazdu 75 zł). Zapisy na oba wyjazdy prowadzone są w sklepie Olimpijczyk do środy (15.03.2017) do godziny 17:00.

Dla osób wybierających się na oba wyjazdy cena promocyjna - 150 zł.

Apelujemy o jak najszybsze zapisywanie się! Ułatwi to nam organizację!