logo strony Olimpia Elbląg
Olimpijskie wieści na nowy rok.
2017-01-20 08:35:04 - Dinga
Źródło: olimpia.elblag.com.plOlimpijskie wieści na nowy rok.

W związku z zimową przerwą, przygotowaliśmy dla Was kilka informacji związanych z Olimpią. Zapraszamy do zapoznania się z nimi w dalszej części tekstu.

Już jutro Żółto-Biało-Niebiescy odbędą pierwszy sparing po świętach. Piłkarze z Elbląga po dwóch tygodniach treningów, sprawdzą swoją formę w meczu kontrolnym przeciwko trzecioligowcom z GKSu Przodkowo.

Plan sparingów Olimpii (2017): 
21.01 - GKS Przodkowo - 14:00 (Skrzydlata)
25.01 - Chojniczanka Chojnice - 16:00 (Wyjazd)
28.01 - Bałtyk Gdynia - 12:00 (Skrzydlata)
01.02 - Bytovia Bytów - 16:00 (Wyjazd)
04.02 - Sokół Ostróda - 14:00 (Skrzydlata) 
11.02 - Huragan Morąg - 12:00 (Skrzydlata)
18.02 - Olimpia Grudziądz - 14:00 (Skrzydlata) 
25.02 - Legia II Warszawa - 16:00 (Skrzydlata)

Zapraszamy wszystkich kibiców na mecze sparingowe, dobra okazja do spotkania w olimpijskim gronie. 

Marzec. Rozkład jazdy.

W marcu czekają nas głównie wyjazdy (trzy) oraz jeden mecz na A8.  Zaczynamy od Opola, kierunek ciekawy, bo raczej nikt tam z nas jeszcze nie był ;) Następnie mecz u nas z Polonią Warszawa, już dziś możemy powiedzieć, że wybierają się do nas kibice „czarnych koszul”. Póki co zamówiona została przez nich pula około 150 biletów. Czy będzie ich więcej/mniej (niepotrzebne skreślić) okaże się już w drugi weekend marca. Z pewnością na tym meczu będzie ciekawie! Tydzień później nie zwalniamy tempa i udajemy się na wyjazd do Stalowej Woli. Nie mieliśmy okazji pojawić się na stadionie w tym hutniczym mieście od października 2010 roku. Na koniec marca jedziemy do stolicy Wielkopolski, gdzie ostatni raz w kilkanaście osób pojawiliśmy się w 2012 roku (wspaniały wyjazd ;)). Jak sami widzicie marcowe wyjazdy są z kategorii tych lepszych na których wypada pojawić się w dobrej liczbie. Na pewno będzie to dobra opcja by zwiększyć licznik wyjazdowy (też macie takie postanowienie noworoczne?).

Kolejka 20 - 4-5 marca:
Odra Opole – Olimpia Elbląg

Kolejka 21 - 11-12 marca:
Olimpia Elbląg – Polonia Warszawa

Kolejka 22 - 18-19 marca:
Stal Stalowa – Olimpia Elbląg

Kolejka 23 - 25-26 marca:
Warta Poznań – Olimpia Elbląg         

W skali całej rundy oczywiste jest to że jedziemy zawsze, jeździmy wszędzie, nie wybieramy lepszych czy gorszych wyjazdów. Z naszej strony możemy zapewnić, że będziemy organizować wyjazdy, szczegóły dotyczące  wyjazdów podane zostaną w odpowiednim terminie na naszej stronie.

Na 90minut.pl podany jest cały terminarz raczej daty nie powinny się zmienić, więc zagospodarujcie sobie czas zarówno na mecze u siebie jak i na wyjazdy. Nie chcemy słyszeć hasła w stylu „ale ja nie wiedziałem, że to dziś”. Ogarniajcie wolne, informujcie rodziny, że weekendy od 4 marca do 4 czerwca macie już zajęte! :)

W sklepiku Olimpijczyk.net pojawiły się ostatnio nowe serie vlepek, są także pierwsze w historii olimpijskie rashguardy. Wpadajcie na zakupy, wspomagajcie kibicowskie inicjatywy.

Pozdrawiamy!