logo strony Olimpia Elbląg
Minirelacja z turnieju z okazji 10 urodzin grupy UZL.
2016-12-09 14:33:34 - Dinga
Źródło: fot. UZLMinirelacja z turnieju z okazji 10 urodzin grupy UZL.

Pomimo że runda jesienna zakończona a do wiosennej jeszcze daleko, grupa Olimpijczyków ubiegły weekend spędziła bardzo aktywnie. Okazją do tego były 10 urodziny legijnej grupy UZL, od lat zaprzyjaźnionej nie tylko z elbląskimi ultrasami, ale i z całą Olimpią.

Minirelacja z turnieju z okazji 10 urodzin grupy UZL.

Pierwszą atrakcją był piątkowy mecz Legia Warszawa - Wisła Płock, na którym stawia się delegacja kibiców z A8, a na płocie wisi flaga rezydująca na stałe w Warszawie. Następnego dnia odbywa się turniej piłkarski, w którym biorą udział drużyny: gospodarze UZL, UZ, Tradycja Pokoleń, WFH, Warszawscy Fanatycy, Capital City, Ultras Radomiak oraz my pod wspólną nazwą Olimpia Elbląg. Skład naszej drużyny to połączenie starszych zawodników z SMG'o6 oraz młodszych ultrasów z grupy EZF. Chłopaki w ostatnim czasie wykazują się aktywnością w działaności na rzecz Olimpii więc taki turniej to nagroda, a zarazem mobilizacja do następnych działań - łącznie jest nas 11 osób. Niestety piłkarsko odstajemy od pozostałych i zajmujemy ostatnie, 8 miejsce przegrywając ostatni mecz z jubilatami (po prostu chcieliśmy być mili wobec nich, w końcu ich święto :)) Po turnieju udajemy się na posiłek i rozpoczyna się główna część imprezowa (ta wstępna trwała oczywiście już w czasie turnieju:)). Impreza z cyklu "wszystkiego było w opór, a z kranu lał się Johny Walker:)), wiele nowych kontaktów jak i wzmocnionych starych znajomości, mnóstwo rozmów oraz opinii na tematy kibicowskie i nie tylko, a także śpiewów sławiących ukochane kluby. Impreza kończy się dalszą, już poranną integracją na hotelowych korytarzach.
Wielkie podziękowania dla UZL za zaproszenie, a także gratulacje za perfekcyjnie zorganizowaną imprezę. Mamy nadzieję, że za rok, na 11 urodzinach będzie podobnie :) Podziękowania także dla wszystkich ekip biorących udział za świetne towarzystwo w czasie tego dnia.

Minirelacja z turnieju z okazji 10 urodzin grupy UZL.