logo strony Olimpia Elbląg
Olimpia pomaga!
2016-12-06 20:41:10 - Dinga
Źródło: Olimpijczyk.netOlimpia pomaga!

Drodzy Olimpijczycy oraz ludzie o dobrym sercu. Zakończyliśmy właśnie zbiórkę na rzecz zwierząt z elbląskiego schroniska (wszystkim serdecznie dziękujemy!). Na dniach opiszemy podsumowanie zbiórki. Wiemy, że wszystkim nie uda się pomóc, ale dzięki naszym staraniom kilka osób może spędzić najbliższe święta w trochę weselszej atmosferze. Zachęcamy wszystkich do udziału w następnej zbiórce. Tym razem chcemy nieść pomoc potrzebującym ludziom, a dokładnie kilku rodzinom, które znajdują się w ciężkiej sytuacji życiowej. 

Zbieramy:
- artykuły spożywcze oraz żywność trwałą, tj. herbata, kawa, ryż, kasza, makaron, mąka, cukier, olej, dżem, konserwy mięsne, konserwy rybne, słodycze,
- środki czystości i artykuły higieniczne - proszek do prania, płyny czyszczące, płyn do mycia naczyń, szampon, pasta do zębów, mydło/żel myjący,
- akcesoria do domu - kołdra, koc, poduszka, pościel, ręczniki.

Wszelkie artykuły i akcesoria można zostawiać w sklepie „Olimpijczyk.net” lub przekazać pieniądze na zakup produktów, wpłacając na konto z dopiskiem „Olimpijska paczka”.

Przelew na konto bankowe: 
Olimpijczyk.net
62 1050 1940 1000 0092 2279 8952
Tytuł: Olimpijska paczka

Nie bądź obojętny! Olimpia pomaga!

Zbiórkę prowadzimy do 16 grudnia. Dodatkowo można również napisać do nas wiadomość, podjedziemy i odbierzemy rzeczy osobiście od Was.

Wiadomości wysyłamy na FB OLIMPIJCZYK.NET.

Z góry dziękujemy za okazałą pomoc!