logo strony Olimpia Elbląg
Sobota (26.11) g.13:00: Olimpia Elbląg - Polonia Bytom. Zbiórka karmy!
2016-11-21 12:35:03 - Dinga
Źródło: olimpijczyk.netSobota (26.11) g.13:00: Olimpia Elbląg - Polonia Bytom. Zbiórka karmy!

Zapraszamy wszystkich na ostatni mecz w tym roku, naszym przeciwnikiem będzie Polonia Bytom, klub wokół którego zbierają się czarne chmury i zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Niekorzystne wieści z Bytomia, nie wpływają jednak na tamtejszych kibiców, którzy prowadzą zapisy do Elbląga.
Mamy nadzieję, że po naszej stronie również będzie mobilizacja na ostatni mecz i licznie wesprzemy swoją drużynę. Olimpia liczymy na zwycięstwo! Nie ma innej opcji.

Mając w pamięci sukces zeszłorocznej  zbiórki karmy dla zwierząt z elbląskiego schroniska, w tym roku ponownie wyciągamy pomocną dłoń do czworonożnych przyjaciół. Zakończmy rok miłym i pomocnym gestem. Sprawmy zwierzakom Olimpijski prezent na zbliżające się święta! 

Tak było w tamtym roku:

Przed meczem, a także w czasie meczu  przeprowadzona zostanie zbiórka pieniężna, a także karmy suchej i mokrej dla psów oraz kotów.

Dodatkowo dzięki uprzejmości naszego sklepu Olimpijczyk - od dziś do końca listopada w godzinach otwarcia będzie prowadzona również zbiórka dla zwierząt. Z góry dziękujemy za okazaną pomoc!

Do zobaczenia na meczu!

Forza Olimpia!