logo strony Olimpia Elbląg
Relacja z wyjazdu: Tarnobrzeg.
2016-10-03 11:30:50 - Dinga
Źródło: fot:Gotyk, nadwisla24.plRelacja z wyjazdu: Tarnobrzeg.

     Za nami kolejny wyjazd w drugiej lidze. Pod względem kibicowskim jest ciekawie, wydawałoby się, że z frekwencją zarówno u nas jak i na wyjazdach nie będzie problemów. Wiemy, że są osoby którym nigdy się nie dogodzi, znajdą zawsze jakąś wymówkę. Jeżdżąc w niższych ligach, oprócz standardowych, brak funduszy, praca/szkoła, to zła kobieta była, dochodziło "po wioskach i wichurach nie jeździmy". Ta ostatnia już nieaktualna, a osób nie przybywa. Niestety takie lekceważenie spraw, odbija się potem w dopłatach do wyjazdów. Z tego miejsca chcemy podziękować ludziom, którzy wrzucają do puszki pieniądze, ostatnia zbiórka na meczu z Rybnikiem, w wysokości 700 zł w całości zostaje przeznaczona na wyjazd. Dodatkowo dziękujemy emigracji za przesłanie 100 funtów (dzięki Gruby).

Zapraszamy do krótkiej relacji.

Relacja z wyjazdu: Tarnobrzeg.

Blisko czy daleko stąd... daleko stąd!

     W godzinach porannych (niektórzy twierdzą, że nocnych) wybieramy się w stronę Tarnobrzega. Z Elbląga mamy do przejechania dość sporo, w jedną stronę ponad 500 kilometrów, przed nami praktycznie cały dzień w autobusie.

     Pod stadionem meldujemy się  pół godziny przed meczem. Znając mentalność tamtejszych ludzi z ochrony (raz już nie wchodzimy tam na mecz), nie spodziewamy się szybkiego i łatwego wejścia. Problemy znów były, ostatecznie pojawiamy się w całości po rozpoczęciu spotkania. Na płocie wywieszamy flagę "Forza Olimpia" i zaczynamy doping, który z krótkimi przerwami prowadzimy przez 90 minut. Na sektorze Siarki doping zaczyna się w ok. 20 minucie. Nas na sektorze 38 osób plus 2 pod sektorem. Catering dość dobrze wyposażony, ale brakuje jednego ważnego składnika - piwa ;) 

Mecz przegrywamy 4:1, chociaż naszym piłkarzom nie można odmówić walki, po prostu tego dnia byliśmy słabsi. Po meczu przybijamy z nimi piątki i udajemy się do autokaru. W domu jesteśmy ok. 1 w nocy.

Dzięki wszystkim obecnym. Pozdrawiamy również emigrację z wysp, która była z nami obecna.

Skrót meczu.

Następny mecz to sobota (08.10) godzina 16:00 - Radomiak Radom.
Potem czeka nas wyjazd do Niepołomic - informacje o wyjeździe w tym tygodniu.