Legionowo – krótka relacja
2016-09-19 14:10:13 - Dinga
Źródło: fot.:gazetapowiatowa.pl/Legionowo – krótka relacja

Na ten wyjazd nie prowadzimy żadnych oficjalnych zapisów na stronie. Tym razem każdy kombinuje sobie transport we własnym zakresie, nic nie zostało podane na tacy. Czasem trzeba pokombinować, taka odskocznia, żeby się nie nudziło ;)

W minioną sobotę odwiedzamy Legionowo, do przejechana z Elbląga mamy ok. 270 km. Na miejscu jesteśmy dużo wcześniej, w kasie bez problemu zakupujemy bilety i udajemy się na główną trybunę. Tego dnia klatka pozostaje pusta :) Z nami oczywiście przyjaciele z Legii. Na płocie wywieszamy flagę „BRACIA” oraz transparent w barwach „ROONEY PDW”. Doping prowadzimy od początku spotkania, podkręcając się nawzajem. Z minuty na minutę poziom głośności wzrasta. Jest dobrze, chociaż balon nie pier … wybuchł więc można głośniej ;) W drugiej połowie na naszej trybunie pojawia się łączona oprawa wykonana przez braci z Legionowa.

Na boisku dzieje się wiele, dwie czerwone kartki po jednej dla każdej z drużyn, padają cztery bramki, a ostatnia akcja (strzał w słupek) naszego piłkarza tuż przed końcowym gwizdkiem długo będzie nam się śnić. Na koniec przybijamy z piłkarzami piątki. Przecież wiadomo nie od dziś, że lepszy remis niż ... nic ;). Ostatecznie z Elbląga pojawiamy się w 40 osób. Jeszcze raz dzięki bracia za wsparcie i prowiant!

Następny nasz rywal na A8 to ROW Rybnik 24.09 g. 16:00 . Potem czeka nas wyjazd do Tarnobrzega – 1.10 g. 15.00 – szczegóły już wkrótce.

Dodatkowo w ubiegłym tygodniu na LM wspieramy naszych braci w 50 osób.