logo strony Olimpia Elbląg
Ooooolimpia Elbląg - czyli hit z Bełchatowa.
2016-09-07 07:44:01 - Dinga
Źródło: fot:gksbelchatow.comOoooolimpia Elbląg - czyli hit z Bełchatowa.

Drugim meczem wyjazdowym w II lidze był dla nas pojedynek z GKSem Bełchatów. Zapraszamy do minirelacji z sobotniego wypadu do stolicy węgla brunatnego.

Ooooolimpia Elbląg - czyli hit z Bełchatowa.

Ostatni mecz w Bełchatowie (z Odrą Opole) odbył się przy zamkniętych 3 trybunach. Była to kara za zachowanie zarówno dla gospodarzy i gości. Na szczęście w czasie naszej wizyty mecz odbył się już w normalnych warunkach, a organizatorzy nie widzieli problemu w tym aby na sektor gości mogły wejść również te osoby, które nie były zapisane na liście. Nasza wycieczka dotarła do Bełchatowa z dużym, ponad godzinnym zapasem czasu i jesteśmy pierwszymi widzami na stadionie. Wieszamy płótno „Veterani” i już na rozgrzewkę wspieramy naszych piłkarzy dopingiem, który kontynuujemy przez całą pierwszą połowę. Dach znajdujący się nad sektorem potęguje śpiewy naszej grupy co pozytywnie wpływa na jego jakość jak i nasze chęci do śpiewania. Przerabiamy praktycznie cały repertuar, a hitem wyjazdu została z pewnością przyśpiewka Oooolimpia Elbląg, oooo ZetKaeS. Po ustaleniu jak powinien brzmieć drugi człon, ciągniemy tą pieśń długimi minutami zarówno w 1 połowie jak i w 2. Była moc, a wszyscy wyjazdowicze dawali z siebie wszystko - z pewnością każdy zasłużył na piwko czy to w przerwie czy to na powrocie. Kilkukrotnie pozdrawiamy również sędziego - łobuzowi należało się ;). W przerwie meczu czas umilają cheerleaderki, jak na dżentelmenów i członków kulturalnego klubu kibica przystało zachęcamy dziewczyny do bardziej fikuśnych tańców, jednak ze smutkiem musimy przyznać, że są obojętne na nasze prośby.

Mecz emocjonujący od pierwszych do ostatnich minut, dużo okazji dla obu drużyn, dużo walki – mogło się podobać. Po meczu przybijamy piątki z piłkarzami i zachęcamy aby zaczęli w końcu wygrywać :).

Gospodarze wieszają 3 flagi i transparent związany z II wojną światową, zajmują sektor wzdłuż boiska (ich młyn za bramką  jest zamknięty) i prowadzą doping przez cały mecz.

Na meczu w sektorze gości melduje się 39 kibiców, w tym 3 Legia. Dzięki za wsparcie!

Teraz przyszła kolej na mecz u siebie z rolex replica Gryfem Wejherowo, a następny wyjazd to Legionowo 17.09. Nasza liczba musi być większa niż w Bełchatowie.

P.S. Kto nie był niech żałuje i w brodę sobie pluje!

P.S.2. Tego dnia spotykamy zarówno gwiazdy i pseudogwiazdy z showbiznesu ;) Nie samą piłką człowiek żyje!

Skrót z meczu.