logo strony Olimpia Elbląg
Relacja z tygodnia.
2016-08-23 12:26:43 - Dinga
Źródło: fot.portel.pl/zaglebie.sosnowiec.pl/extremesupports.com/dwadozera.plRelacja z tygodnia.

Zanim zaczniemy opis ostatniego wyjazdu, wróćmy wpierw do wydarzeń sprzed tygodnia. W ciągu ostatnich dni dość sporo się działo.

Relacja z tygodnia.

Odra Opole, Stomil Olsztyn.

Niedziela 14 września godzina 15.00 zaczynamy mecz u siebie z Odrą Opole. W pierwszej połowie prowadzimy dość dobry doping, w drugiej niestety siadło, powodów było kilka, dlatego od następnego meczu nie ma taryfy ulgowej i lecimy ostro. Albo wszyscy albo nikt! Była to sytuacja wyjątkowa. Kibice gości na oko w 30 osób, bez flag. Pod koniec drugiej połowy ściągamy flagi przed końcowym gwizdkiem i pakujemy się do podstawionych autokarów, żeby zdążyć do Olsztyna. Dodatkowo z nami zabiera się kilka aut plus bracia z Zagłębia, którzy wybrali podróż do Olsztyna przez Elbląg. Drogę pokonujemy sprawnie i na miejscu meldujemy się na czas w 115 osób z flagą „VETERANI”. Z dodatkowych smaczków, a raczej ich brak można dodać, że tak słabego cateringu dawno nie było, sam właściciel na starcie obniżył cenę wyjściową. Osoby, które dopisywały się w dniu wyjazdu, wchodzą w drugiej połowie, ale nie muszą kupować biletu, jak za dawnych lat druga połowa za darmo ;)

Polonia Warszawa. Arka Gdynia

Ostatnimi czasy podróż do Warszawy była związana tylko z meczami Legii. Tym razem do stolicy wybieramy się na Polonię, termin zbyt szczęśliwy nie był, piątek godzina 19.00, a do przejechania 300 km. Na mecz docieramy autokarem plus kilkoma autami w 76 osób. Z nami na sektorze oczywiście Legia. W kasie zostało uregulowane za 268 biletów, słodką tajemnicą pozostanie czy ktoś wszedł nie posiadając biletu. Faktem jednak  pozostaje to, że tego dnia było bardzo ciężko dostać się na trybunę nie będąc na liście, z tego powodu pod sektorem kilka osób zostaje odprawionych z kwitkiem, nie było żadnej możliwości dopisania się w dniu meczu. Na sektorze wywieszamy 3 flagi plus 2 Legii. Repertuar wokalny zróżnicowany, czasem bardziej kulturalny czasem mniej. Polonia dodatkowo przygotowała oprawę. Przed meczem, w trakcie i po meczu duże oddziały policji. Na sektorze po końcowym gwizdku przetrzymywani jesteśmy jeszcze ok. 40 minut. Po meczu część osób wraca do Elbląga, do autokaru dostajemy prowiant od naszych braci. Jeszcze raz dzięki. Ok. 20 osób pozostaje z flagą na sobotni mecz z Arką.

Kto dobrze ustawił sobie grafik, mógł spotkać się z naszymi braćmi z Sosnowca i Warszawy, w ciągu 7 dni załapać się na 4 mecze.

Przed nami dwa mecze u siebie ze Stalową Wolą oraz Wartą Poznań, następnie wyjazd do Bełchatowa 3 września.

Do zobaczenia!

P.S. Pamiętajcie, że oprócz naszej strony, fanpage’a, trzeba nawzajem się mobilizować, kumpel nie chce jechać, to namawiać go do skutku. Wyjazdów niewiele w sezonie. Dzięki Klaudia, że się zapisałaś na wyjazd, na kolegę podziałało to mobilizująco.

Relacja z tygodnia.