logo strony Olimpia Elbląg
Olimpijskie zwycięstwo! Jeden krok zrobiony!
2016-05-23 13:39:08 - Dexter
Źródło: fot.:portel.pl , dziennikelblaski.plOlimpijskie zwycięstwo! Jeden krok zrobiony!

Mecz z Łomżą zapowiadał się bardzo ciekawie pod względem piłkarskim (nasza wygrana po sobotnim dobrym układzie spotkań gwarantowała nam 1 miejsce!). Kibice z Łomży już dłuższy czas mobilizowali się na ten wyjazd tak więc pod względem kibicowskim nie mogliśmy narzekać (niestety w tej lidze niewiele ekip pojawia się przy A8).

 
Olimpijskie zwycięstwo! Jeden krok zrobiony!

Informacja o tym, że Olimpia gra o mistrzostwo pojawia się z dużym wyprzedzeniem, dodatkowo tydzień przed meczem wieszamy transparenty na mieście promujące mecz. W niedzielę o godzinie 17.00 zbieramy się na Łuku, wieszamy flagi i prowadzimy głośny doping, na tym meczu wprowadzamy nową piosenkę, która dość szybko przy asyście bębna okazuje się hitem. W drugiej połowie meczu odpalamy race machając flagami na kijach w naszych barwach. Goście zasiadają w klatce w 56 osób, prowadzą doping, który jest słyszalny, przy zmianie naszego repertuaru. Na płocie wywieszają jedną flagę. W trakcie meczu wymieniamy się uprzejmościami. Nas na łuku około 250 osób, z nami kibice Legii, Zagłębia i Sparty Brodnica (Dziękujemy za wsparcie!). Mecz kończy się naszym zwycięstwem! Po meczu przybijamy piątki z naszymi piłkarzami, którzy oddają nam swoje koszulki. Jeden krok do awansu został zrobiony (wygrana liga), przed nami mecz barażowy, pierwszy mecz odbędzie się 11 czerwca lub 12 czerwca na wyjeździe, informacje o zapisach na ten mecz już wkrótce! Nie wiemy jeszcze czy będzie to Motor Lublin czy Stal Rzeszów.

W trakcie meczu z Łomżą przeprowadziliśmy zbiórkę do puszki (zebrane zostało 580zł), cała kwota przeznaczona zostanie na dofinansowanie wyjazdu. Dzięki raz jeszcze!

P.S Na meczu z Ełkiem tak samo zbieramy się na Łuku i dopingujemy z całych sił, również będziemy zbierać pieniądze do puszki. Całość przeznaczona będzie również na wyjazd barażowy.

P.S 2 Mobilizujcie się już na mecz barażowy. KAŻDY KIBIC OLIMPII POWINIEN TAM BYĆ!

 
Olimpijskie zwycięstwo! Jeden krok zrobiony!