logo strony Olimpia Elbląg
Zwycięstwo czeka nas! Sokół Ostróda – Olimpia Elbląg
2016-05-20 00:59:52 - kicu
Źródło: zdjęcia: Maciej Radzicz, portel.pl, dwadozera.plZwycięstwo czeka nas! Sokół Ostróda – Olimpia Elbląg

Około 70 kilometrów, taki dystans mieli do pokonania Olimpijczycy, którzy udali się na ostatni wyjazd w sezonie III ligi warmińsko - podlaskiej sezonu 2015/16. Tych obecnych na sektorze gości, jak i tych, którzy znaleźli jakąś wymówkę aby się w nim nie pojawić zapraszamy do zapoznania z relacją.

Zwycięstwo czeka nas! Sokół Ostróda – Olimpia Elbląg

W środowy wieczór żółto - biało - niebiescy fanatycy zameldowali się na ostródzkim stadionie ze sporym zapasem czasowym, więc nie było problemu aby główna grupa weszła przed pierwszym gwizdkiem. Mecz w Ostródzie był imprezą masową, więc wystąpiła konieczność posiadania biletów imiennych lecz nie było problemu aby dopisać się do listy i wejść na obiekt. Na płocie wieszamy 8 flag i jedno płótno Sparty Brodnica. Doping prowadzony w asyście bębna, który tego dnia stał na wysokim poziomie i niósł się po okolicznym parku i jeziorze. Szczególnie dobrze wychodziła nam wydłużona, składająca się z dwóch zwrotek wersja „Jesteśmy zawsze tam..” oraz „Do boju Olimpia”. W przerwach między naszymi przyśpiewkami następowała wymiana uprzejmości z zorganizowaną grupą miejscowych, którzy pokazali się zdecydowanie słabiej niż gdy byliśmy tam ostatnim razem. Dwie szybko strzelone bramki pozwoliły zawodnikom z Elbląga na spokojne prowadzenie meczu co również podkręcało naszą zabawę na sektorze. Kilkukrotnie odtańczyliśmy walczyka,  a w czasie gdy padała trzecia bramka część Olimpijczyków wspierała już piłkarzy bez okryć wierzchnich. Po ostatnim gwizdku dziękujemy zawodnikom za zwycięstwo i przypominamy że nie mają prawa oddać pozycji lidera :D Sprawnie pakujemy się do naszych środków transportu i ruszamy w drogę powrotną.

Organizatorzy sprzedali na sektor gości 142 bilety, lecz wiemy o kilku osobach które weszły „zapominając” o uiszczeniu opłaty zatem ostatecznie w sektorze gości melduje się 150 osób w tym 14 osób ze Sparty Brodnica, 12 Motor Lubawa, 4 Legia Chełmża i 3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki. Dzięki za wsparcie!

W najbliższą niedzielę kolejny ważny mecz, tym razem przeciwnikiem będzie ŁKS Łomża. Kibice gości mobilizują się na wyjazd samochodowy do naszego miasta, zatem będzie to jedna z nielicznych ekip jaka zasiądzie w sektorze gości na naszym Estadio A8.

Wszyscy na Łuk! Możliwe że po tym meczu zapewnimy sobie awans do meczu barażowego i kolejny wyjazd, tym razem 11 czerwca do Lublina bądź Rzeszowa.

Fotorelacje z meczu w Ostródzie dostępne:

http://www.maciejradzicz.pl/2016/05/soko-ostroda.html?spref=fb

http://dwadozera.pl/Galeria,g962.html

http://www.portel.pl/fotoreportaz.php?id_fot=5804

Bramki z meczu:

PS. W zeszłą środę, w Gdańsku wspieramy Legię w ponad 60 osób z  jedną flagą.

 

Zwycięstwo czeka nas! Sokół Ostróda – Olimpia Elbląg