logo strony Olimpia Elbląg
NML, Grudziądz. Relacja z wyjazdu.
2016-04-24 10:50:30 - Dinga
Źródło: własne, fot:http://www.zksolimpia.pl, http://zaglebie.sosnowiec.pl/NML, Grudziądz. Relacja z wyjazdu.

Na wstępie apel do wszystkich o wcześniejsze zapisywanie się na wyjazdy, żeby nie dochodziło do sytuacji jak teraz, mianowicie autobus jest przepełniony i trzeba kombinować dodatkowe samochody. Dlatego pamiętajcie im wcześniej się zapiszecie tym łatwiej nam dobrać środek transportu do ilości osób.

Zapraszamy do relacji z wyjazdu.

NML, Grudziądz. Relacja z wyjazdu.

Nowe Miasto Lubawskie.

W sobotę zgodnie z wyznaczoną godziną wyruszamy do Nowego Miasta Lubawskiego. W czasie podróży docierają do nas sygnały, że nie zostaniemy wpuszczeni na mecz, co nas zbytnio nie zmartwiło. Jeden z lokalnych dzienników pokusił się nawet wpisem o naszej "złej sławie" ;) My natomiast ustawiamy się pod stadionem, gdzie jest więcej miejsca niż w klatce, widok na boisko praktycznie taki sam. Zdziwiliśmy się, że podobno biedny klub z NML nie chciał zarobić wpuszczając nas do środka. Ich sprawa i budżet, ale ichniejszy prezes nieźle to wykombinował, trzeba mu przyznać.

Na płocie wywieszamy flagę "Forza Olimpia" oraz "SPARTANIE" i prowadzimy doping przez cały mecz. Piłkarze po raz kolejny się nie popisali i tylko zremisowali (1:1), mając teraz jeden punkt przewagi nad drugim Ełkiem. Po meczu od razu pakujemy się do autobusu oraz aut i ruszamy w stronę Grudziądza.

Grudziądz.

Po niecałej godzinie docieramy na stadion w Grudziądzu. Wchodzimy na stadion i tam razem z braćmi z Sosnowca prowadzimy doping. Na płocie wieszamy 2 flagi "1945" oraz "Forza Olimpia". Po meczu około pół godziny zostajemy przetrzymani przez policję dzięki czemu mamy możliwość umacniania zgody ;)

Trasa w stronę Elbląga mija szybko, część osób wysiada na starym mieście i tam świętuje do białego rana ;)

Nasza łączna liczba w NML to 161 osób ( w tym 50 - Brodnica, 12 - Lubawa, dzięki za wsparcie!).

P.S. Za tydzień następny wyjazd! Jedziemy!

NML, Grudziądz. Relacja z wyjazdu.