logo strony Olimpia Elbląg
Wyjazd: Jagiellonia - informacje wstępne!
2016-02-25 12:20:54 -
Źródło: własneWyjazd: Jagiellonia - informacje wstępne!

Choć jeszcze sporo czasu, już dziś przypominamy: pierwszy ligowy mecz w tym roku Olimpii to wyjazd do Białegostoku na spotkanie z drugą drużyną Jagiellonii.

Przerwy między rundami to najgorsze co spotyka piłkarskiego fanatyka. Szczególnie runda zimowa jest długa i nudna. W rozgrywkach na poziomie 3 ligi sezon ogórkowy trwająca od listopada do marca w pełni. Do tej pory Olimpia Elbląg:

  • pozyskała Michała Pietronia oraz Pawła Kowalczyka,

  • zajęła 2 miejsce na Memoriale Włodzimierza Mazura w Sosnowcu,

  • wygrywa pierwszy sparing ze Spartą Brodnica 5-2, kolejny sparing już w środę z Elaną Toruń.

​Aby wybudzić ze snu zimowego rozpoczynamy akcję informacyjną dotycząca pierwszego ligowego meczu. Dokładnej daty tego spotkania z białostockimi rezerwami jeszcze nie znamy, choć możemy określić  że przypada na weekend 12 - 13 marca. Pierwsze mecze w kalendarzowym roku mają to do siebie, że są mocno zależne od pogody, więc data może być zmieniona. Na ten mecz będzie organizowany wyjazd, w późniejszym terminie podamy wszystkie szczegóły odnośnie przejazdu.

Jako że czasu na załatwienie sobie wolnego od pracy, domu, szkoły, dziewczyny jest multum, nie ma wymówek aby nie jechać. To samo dotyczy funduszy na tę eskapadę. 
Mobilizacja zaczyna się już dziś! Namawiamy znajomych na wyjazd, w tym roku trzeba poprawić naszą liczbę z zeszłego sezonu która wyniosła 29 osób w tym 18 z Elbląga.

Mamy nadzieję, że nas pozytywnie zaskoczycie, to ostatnia runda Olimpii w tej lidze (nie ma innej opcji, tylko awans!), więc warto wybrać się i odhaczać miejscowości, których długo nie odwiedzimy (jedyna możliwość to w ekstraklasie wink)


Veterani, emigranci, ultrasi razem ponad podziałami jedziemy i Olimpię wspieramy!

ZKS