logo strony Olimpia Elbląg
OLIMPIA GRAĆ!
2015-09-28 21:57:11 - Młody
Źródło: własne,Michał Kuna zdjęciaOLIMPIA GRAĆ!

Kolejny dziwny mecz w wykonaniu naszych pseudo kopaczy. Wynik 0:0 ze Zniczem Biała Piska.

Kolejne stracone punkty.

Tragedia, tragedia, tragedia. Piłkarze zawiedli po raz kolejny. Frekwencja na stadionie coraz mniejsza, 3 remis, kolejne niewykorzystane sytuacje i karne.

O meczu za bardzo nie ma co wspominać, można rzecz, że się odbył. Na murawie w przeciwnej drużynie mogliśmy dotrzeć Tomasza Tuttasa, na którego rzekomo nie było nas stać, a bogaczy z Białej Piski i owszem.

Piłkarzyki czas sie obudzić, brać się ostro za treningi i "profesjonalne" podejście do awansu!

Na meczu nie wystawiamy młynu, ze względu na mega słabą frekwencje na stadionie. Wywieszamy flagę (1945) oraz dwa transparenty:#UwolnićMAĆKA oraz Stop Islamizacji Polski.

W czasie meczu była przeprowadzana zbiórka na rzecz kolejnych grafów na mieście. Po opróżnieniu puszek uzyskujemy 550zł. Dzięki wielkie za każdy przysłowiowy grosz dorzucony do puszki! Już niebawem zobaczycie kolejne graffiti na elbląskich sciańkach:)

Przypominamy o zapisach do Gołdapi. ZBIÓRKA GODZINA 10:30 na A8. Chcesz jechać na wyjazd? Nie masz funduszy? Podbij na zbiórce do osób decyzyjnych a napewno znajdzie się dla Ciebie miejsce:) Więcej info odnośnie zapisów na wyjazd http://e-olimpia.com/news.php?news=268