logo strony Olimpia Elbląg
Gala 70 - lecia Klubu + zapisy na Szczuczyn!
2015-09-08 19:13:59 - Mr.Ben
Źródło: Gala 70 - lecia Klubu + zapisy na Szczuczyn!

Ważne informacje o piątkowej Gali 70-lecia Olimpii Elbląg i zapisach na wyjazd do Szczuczyna. Plan jest prosty: czytasz to, przekazujesz info znajomym, zapisujesz się na wyjazd, w piątek widzimy się na CSB, a w sobotę na wyjeździe ;)
 

Wielkimi krokami zbliża się główny punkt obchodów 70 - lecia istnienia ukochanego Klubu. Już w najbliższy piątek  11. września na hali Centrum Sportowo-Biznesowego przy al. Grunwaldzkiej 135 nasza Olimpia będzie obchodzić swoją "siedemdziesiątkę". Żółto-biało-niebieska impreza startuje o godz. 18-tej, aczkolwiek ze względu na duże zainteresowanie radzimy przyjść wcześniej. Organizatorzy wydarzenia zapewniają, że program Gali jest naprawdę ciekawy, a dla każdego gościa przewidziany jest upominek. My ze swojej strony także serdecznie zapraszamy w piątek do hali CS-B, bo takie wydarzenie nie zdarza się dwa razy i będzie dobrym podsumowaniem wieloletnich tradycji sportowych najstarszego Klubu w naszym mieście. Do zobaczenia na Gali, będzie się działo :)
Kolejny ważny aspekt kibicowski to zapisy na wyjazd do Szczuczyna. Do najbliższego meczu zostało już tylko 4 dni, ale zapisy trwają do czwartku 10.09. Koszt wyjazdu to 75 zł (bez biletu na mecz), płatne przy zapisywaniu się w Sklepie Kibica. Dla niezdecydowanych motywacją niech będzie fakt, że nigdy nie graliśmy z tą ekipą, a sportowo w tym sezonie radzą sobie co najmniej przyzwoicie (patrz: np. wynik z Drwęcą). Więcej informacji o wyjeździe znajdziecie tutaj http://e-olimpia.com/news.php?news=262
Wszyscy do Szczuczyna, ZKS!