logo strony Olimpia Elbląg
Nowe prace + garść informacji
2015-08-30 12:07:14 - gniadson
Źródło: własne, fot: portel, własneNowe prace + garść informacji

W zeszłym tygodniu oddaliśmy trzy nowe "ścianki" Olimpii. Graffiti zostało przygotowane oraz sfinansowane w całości przez nas, a powierzchnia udostępniona przez jedną z elbląskich spółdzielni mieszkaniowych. Tym samym informujemy, że szykujemy prawdziwy "szturm" na ścianki w naszym mieście, będzie fajnie, kolorowo (trójkolorowo ;) ) i Olimpijsko.

Nowe prace + garść informacji

Ale do tej beczki miodu należy oczywiście wlać łyżkę dziegciu. Tutaj będzie już szorstko, i autor w pełni podpisuje się pod napisanymi słowami. Otóż wszyscy dobrze wiedzą, że nasze prace zostały nie tak dawno zniszczone przez kibiców innej z okolicznych drużyn. Tak bywa, jest to część życia kibicowskiego, która zakorzeniła się w naszej rzeczywistości. My malujemy, potem niszczymy innym, oni przyjeżdżają, niszczą nam, my swoje odnawiamy, oni swoje i tak w kółko.

Stąd zastanawiające jest, jak debile z niektórych stron na facebooku (włączając w to niestety też władze klubu) wpadli na pomysł, że fajną rzeczą będzie napisanie dokładnie gdzie są prace zlokalizowane. Niebawem będziemy malować kolejne graffiti, i kolejni gamonie wpadną na pomysł, żeby napisać, że to "w okolicach Bażyńskiego, przy Biedronce, nie wiem dokładnie jaka to ulica". Najsmutniejsze w tym jest to, że przytoczony przeze mnie cytat jedyne, co ma nieprawdziwe, to obiekty, a znalazł się i taki geniusz, który dokładnie opisał gdzie znajdują sie nowe ścianki (linku z google maps tylko brakowało...).

Dziś wraz z relacją z wczorajszych meczów podane zostaną wyniki zbiórki na graffiti. Zastanówcie się czasem, czy lepiej pieniądze przeznaczać na nowe malunki, czy ciągle naprawiać te zniszczone. Zniszczone dlatego, że ułatwiacie pracę naszym przeciwnikom.

NIE PODAJEMY LOKALIZACJI PRAC

Nowe prace + garść informacji