logo strony Olimpia Elbląg
Mamy lidera! Mamy typera! Olimpia 3:0 (1:0) Granica Kętrzyn
2015-08-26 21:39:17 - gniadson
Źródło: własne, fot: portEl.plMamy lidera! Mamy typera! Olimpia 3:0 (1:0) Granica Kętrzyn

Środa jest dobrym dniem dla kibiców Olimpii. Nie tylko wygraliśmy z Granicą 3:0 po zdominowanym przez żółto-biało-niebieskich meczu, ale także swój mecz z Drwęcą przegrał Huragan, co pozwoliło Olimpijczykom wskoczyć na pierwsze miejsce w tabeli.

Olimpia dominowała od początku spotkania. Dość powiedzieć, że jeszcze przed pierwszym trafieniem do siatki gości, bramka powinna być zdobyta kilkakrotnie po akcjach Graczyka, Pietronia czy Piceluka. Ostatecznie wynik otworzył w 18 minucie Stępień, celnym strzałem zza pola karnego. Reszta pierwszej połowy minęła pod pełne dyktando Olimpijczyków, jednak przewagi nie udało się przekuć na gola.

Druga połowa nie zmieniła obrazu gry. Nadal Olimpia atakowała i nadal brakowało skuteczności. Dopiero w 55 minucie celnym strzałem (po którym padł chyba murowany kandydat na kuriozum sezonu ;-) ) popisał się ponownie Stępień, a 20 minut później wynik po asyście Kubowicza ustalił Kuczkowski.

W wyniku korzystnych rezultatów spotkań Olimpia wskoczyła na pierwsze miejsce w tabeli z punktem przewagi nad Huraganem i Sokołem, dwoma nad Drwęcą i trzema nad ulokowanym na 5 miejscu ŁKS-em.

To nie koniec dobrych informacji. Do kibiców wraca Typer! Startuje od 6 kolejki i trwać będzie do końca sezonu. Wszystkich przyszłych graczy prosimy o zapoznanie się z regulaminem, gdyż niestosowanie się do niego może skutkować blokadą konta. Link poniżej lub u góry strony.