logo strony Olimpia Elbląg
Trener oraz preses Olimpii przed meczem z Concordią
2015-08-11 07:20:17 - gniadson
Źródło: własne, fot: portel.plTrener oraz preses Olimpii przed meczem z Concordią

Mecz z kopaczami z Krakusa już jutro o godzinie 18:00. Poprosiliśmy prezesa Pawła Guminiaka oraz trenera Olimpii Adama Borosa o krótką wypowiedź przed środowym spotkaniem. Oto, co nam powiedzieli.

Paweł Guminiak, prezes OlimpiiNa ten mecz nie trzeba zapraszać. Kto interesuje się futbolem w naszym mieście będzie w środę o godzinie 18:00 na trybunach stadionu przy ulicy Agrykola. Derby to wspaniała okazja do zaprezentowania się obydwu drużyn oraz ich kibiców. Na prośbę Concordii jesteśmy gospodarzami obu meczów derbowych w tym sezonie. Pod względem organizacyjnym jesteśmy gotowi, pod względem sportowym również. Mam nadzieję że dopiszą fani naszego klubu. Pragnę przypomnieć, że przez brak systemu identyfikacji kibiców liczba wpuszczonych kibiców na Stadion Miejski nie może przekroczyć 1000 osób, a co za tym idzie bramy stadionu mogą być zamknięte, gdy przekroczymy tę liczbę. Z góry za ewentualne problemy przepraszam i zachęcam do wcześniejszego zakupu bilety w biurze klubu lub w kasie. Kto w środę wygra ważny mecz? ... oczywiście ZKS! Zapraszam, nie może CIEBIE zabraknąć.

Adam Boros, trenerRozpoczęliśmy rozgrywki skutecznie i planujemy to kontynuować w następnych meczach. Derby wyzwalają większe emocje zarówno wśród kibiców jak i zawodników. Oprócz trzech punktów gramy o prestiż w mieście, ale przede wszystkim chcemy się zrehabilitować za remis z tym zespołem w poprzednich rozgrywkach, który między innymi był dla nas bardzo kosztowny w końcowym rozrachunku. Po meczu ze Startem na drobny uraz narzeka Radek Stępień, ale mam nadzieję że nie spowoduje to jego absencji. Być może dołączy również do meczowej osiemnastki Kuba Bojas, jednak badanie USG musi wykluczyć ryzyko pogłębienia urazu mięśnia uda, na który narzeka. Wierzymy w swoją siłę i umiejętności liczymy na wsparcie z Waszej strony w walce o końcowy sukces.