logo strony Olimpia Elbląg
Michał Pietroń nie dla Olimpii
2015-06-13 09:55:46 - Krzysiek
Źródło: własneMichał Pietroń nie dla Olimpii

Podczas konferencji prasowej władze klubu przyznały, że trwają rozmowy z zawodnikami, którzy mieliby wzmocnić drużynę przed nowym sezonem. Trener Adam Boros wskazał konkretne pozycje, na które szuka zawodników.

Szkoleniowiec wskazywał wczoraj na konieczność znalezienia zawodników do formacji defensywnej - w szczególności młodzieżowców, a także doświadczonego napastnika, który byłby realnym wzmocnieniem siły rażenia Olimpii. Oczywiście wszyscy w klubie liczą na rychły powrót do pełni formy Antona Kołosowa, ale nie ulega wątpliwości, że na tej newralgicznej pozycji trener potrzebuje kilku klasowych graczy.

W tygodniu dochodziły do nas sygnały, że klub rozmawia z byłym graczem Olimpii Michałem Pietroniem. Także część kibiców spodziewała się zapewne powrotu dobrze znanego elbląskim kibicom zawodnika, szczególnie po tym jak jego ostatni pracodawca Bytovia Bytów, poinformował na początku czerwca o rozstaniu z Michałem. Wczoraj udało nam się porozmawiać z zawodnikiem, który przyznał, że chętnie ponownie zagrałby w żółto-biało-niebieskich barwach. Niestety rozmowy z klubem zakończyły się fiaskiem:
- Wyraziłem chęć powrotu do Olimpii, ponieważ cały czas mieszkam w Elblągu. Poza tym dochodziły do mnie sygnały, że przydałbym się klubowi, a nie da się ukryć, że Olimpia jest mi bliska. Na początku tygodnia podjęliśmy rozmowy i wydawało się, że osiągnęliśmy porozumienie, ale dziś ostatecznie klub wycofał się z rozmów. Także wszystko wskazuje na to, że będę grał w innym miejscu.