logo strony Olimpia Elbląg
Zmiany kadrowe w Olimpii
2015-06-12 13:16:23 - Dinga
Źródło: Zmiany kadrowe w Olimpii

Na wczorajszej konferencji prasowej klub poinformował o zmianach w kadrze Olimpii. W przyszłym sezonie w żółto-biało-niebieskich barwach nie zobaczymy m.in. Kamila Kopyckiego, Tomasza Szawary i Tomasza Tuttasa.

W przypadku niektórych zawodników klub zdecydował się zakończyć współpracę z racji negatywnej oceny sportowej, a w przypadku Rafała Pietrewicza ze względu na wyjazd zawodnika na studia do Gdańska. Część kibiców z pewnością wierzyła, że uda się zatrzymać w Elblągu Tomasza Tuttasa, szczególnie po tym jak dwa dni temu Wigry Suwałki poinformowały, że nie przedłużą umowy z zawodnikiem. Prezes Paweł Guminiak przyznał jednak, że na przeszkodzie do porozumienia stanęły względy finansowe, w związku z czym tego zawodnika przy Agrykola 8 już nie zobaczymy. Z klubu odchodzą więc: Kamil Kopycki, Tomasz Szawara, Rafał Pietrewicz, Robert WesołowskiAdam Wasiluk oraz Tomasz Tuttas.

Do zespołu włączono też trzech uzdolnionych juniorów, grających w pomocy: Pawła Leszczyńskiego, Wojciecha Klonowskiego i napastnika Michała Bartkowskiego. O kolejnych wzmocnieniach klub będzie informował na bieżąco.

Skład Olimpii Elbląg na chwilę obecną prezentuje się następująco:

Bramkarze: Kacper Tułowiecki, Wojciech Daniel
Obrońcy: Krzysztof Iwanowski, Dawid Kubowicz, Rafał Maciążek, Kamil Wenger, Paweł Kowalczyk
Pomocnicy: Radosław Stępień, Michał Ressel, Łukasz Pietroń, Kamil Kuczkowski, Kamil Piotrowski, Damian Szuprytowski, Patryk Sokołowski, Paweł Leszczyński, Wojciech Klonowski
Napastnicy: Anton Kołosow, Jakub Bojas, Michał Bartkowski