logo strony Olimpia Elbląg
Relacja: Olimpia Elbląg – ŁKS Łomża
2015-04-26 23:34:42 - Dinga
Źródło: własne/ zdjęcia portel.plRelacja: Olimpia Elbląg – ŁKS  Łomża

Ludzi tłum przez miasto gna gdy Olimpia mecz swój gra

Sobota godzina 17.00 mecz Olimpii to dobry sposób na spędzenie kilku godzin, a czasami kilkunastu przy Agrykola;). Frekwencja dopisała jeśli chodzi o "Łuk", gdzie zebrało się ok 250 osób w naszym młynie. Biletów na Łuk nie było już pół godziny przed meczem. I to cieszy. Namawiajmy ludzi, żeby było tak na każdym meczu. Im nas więcej tym lepsza atmosfera na stadionie.

Ciekawostką podczas tego meczu, była relacja na żywo prowadzona z krytej trybuny. Kilku kibiców, spędziło w ogródku piwnym długi czas oglądając na żywo spotkanie na "telebimie" ;)

Młyn

Na płocie wywieszamy 8 flag. W pierwszej połowie prezentacja ok 25 minuty, odpalamy świece dymne w naszych barwach, do tego kilka rac i stroboskopy, konkretnie zadymiony sektor. W drugiej połowie ok 75 minuty ponownie odpalamy kilkanaście rac. Doping tego dnia na niezłym poziomie. Tego dnia odzwiedziła nas 20 osobowa grupa z Legii. Z tego miejsca pozdrawiam!

 

Sektor gości

W ostatnim czasie niewiele ekip do nas przyjeźdza, taki urok ligi bagienno-szuwarnej. Tym razem było inaczej, kibice z Łomży nas odwiedzili w liczbie ok. 110 osób. Wywiesili na płocie 5 flag. W drugiej połowie prowadzona była wymiana uprzejmości.

A po meczu bal

Zwycięstwo Olimpii (z kronikarskiego obowiązku napiszę 2:1), dopisane 3 punkty do tabeli, sprzyja zabawie. Ogródek piwny tego dnia tętnił życiem, wspólne śpiewy, kilka rac i umacnianie zgody do późnych godzin. Tak powinno się świętować!

Następny mecz u nas dopiero 20 maja. Do zobaczenia zatem!

ZKS