logo strony Olimpia Elbląg
Olimpijski maraton
2015-04-16 01:05:25 - Mr.Ben
Źródło: Olimpijski maraton

Już w najbliższą sobotę 18. kwietnia podopieczni Adama Borosa rozpoczną tygodniowy maraton ligowy, ponieważ w ciągu zaledwie kilku dni przyjdzie im rozegrać aż trzy mecze, w tym jeden wyjazdowy w Działdowie.

Po 24 kolejkach Olimpia plasuje się na drugim miejscu z zaledwie jednopunktową stratą do liderującej Olimpii Zambrów. Do rozegrania pozostało 10 meczów, w tym 4 u siebie i aż 6 na wyjeździe. W najbliższym spotkaniu z Dębem Dąbrowa Białostocka zawodnicy Olimpii szczególnie będą potrzebować wsparcia kibiców, gdyż za kartki pauzować będzie aż trzech zawodników. Podczas ostatniego meczu Radosław Stępień ujrzał 4. żółtą kartkę w sezonie, Damian Szuprytowski otrzymał bezpośrednią czerwoną kartkę, zaś Łukasz Pietroń mając dwa „żółtka” otrzymał od sędziego kolejne dwie żółte kartki. Do pełni sił nie wrócił jeszcze Anton Kolosov, więc ofensywa elblążan jest nieco osłabiona. Wielokrotnie cały zespół powtarzał, iż doping i wsparcie jakie otrzymują od kibiców sprawia, że fani Olimpii stają się jej dwunastym zawodnikiem i przyczyniają się do zwycięstw. Wszyscy chcemy, aby w tym sezonie nasi piłkarze wywalczyli upragniony awans, jednak wymagając zaangażowania i zwycięstw sami musimy dawać jeszcze więcej. To my na trybunach tworzymy klimat piłkarskiego święta. To dzięki nam w mieście słychać kiedy gra Olimpia. W sobotę musimy być jeszcze głośniejsi, musi nas być jeszcze więcej, musimy być wierni swej Olimpii.

W trakcie najbliższego meczu przeprowadzona będzie pierwsza w tym roku zbiórka na cele kibicowskie. Apelujemy do Was wszystkich, abyście nie przechodzili obojętnie obok, gdyż bardzo ważne jest, aby każdy tyle ile może wrzucił do puszki. Każda złotówka wrzucona do puszki pozwala na podtrzymywanie działalności kibicowskiej Olimpii. Podsumowując, na mecz zabieramy szalik, pieniądze na bilet i do puszki oraz gardło przygotowane do nieustającego dopingu dla Olimpii.

Kolejny przystanek w drodze do awansu to środowy mecz ze Startem Działdowo (godz. 17). Po niespełna 3 tygodniach od meczu w Morągu kibice Olimpii znów wybiorą się na mecz wyjazdowy swoich ulubieńców. W sklepie kibice trwają zapisy na autokarowy wyjazd do Działdowa w cenie 35 zł z biletem na mecz.

Zbiórka o godzinie 14.30 na A8, autobus odjeżdża o 15!
Od nas zależy czy jedziemy autokarem czy samochodami. Więc zapisujcie się!

Zapisy i od razu wpłaty w Sklepie Kibica oraz na meczu Olimpii (18.04.2015 Dąb Dąbrowa Białostocka - Zapraszamy!!!)

Zapisy do 20.04.2015.

Osoby jadące samochodami, zapisują się w Sklepie Kibica z dopiskiem AUTO.

Sklep Kibica otwarty : poniedziałek - piątek 12 - 18, sobota 10 - 14.
Jeśli sklep jest zamknięty w powyższych godzinach, proszę dzwonić na wskazany numer wywieszony na drzwiach.

 

Na zakończenie piłkarskiego maratonu kibiców Olimpii czeka mecz na Agrykola 8 z ŁKS Łomża. Spotkanie zostanie rozegrane 25. kwietnia o godzinie 17:00. Kibice gości zapowiadają swój przyjazd, zatem prawdopodobnie będzie to jedyna okazja do ujrzenia grupy kibiców w sektorze gości w tym sezonie. Pomimo, iż w tabeli ŁKS zajmuje odległe 12. miejsce, a na wiosnę wywalczył zaledwie 4 punkty to mecz ten nie będzie należał do najłatwiejszych. Komplet punktów w tym i w każdym innym meczu to krok w kierunku baraży o awans. Żółto-biało-niebiescy potrzebują wsparcia kibiców w każdym meczu zatem mobilizujmy się wzajemnie na każdy mecz OE!
Cała Olimpia zawsze razem!
ZKS!