logo strony Olimpia Elbląg
Podziękowali po Ostródzie
2015-03-25 10:04:29 - Mr.Ben
Źródło: Podziękowali po Ostródzie

Zewsząd płyną do nas podziękowania i gratulacje za naszą postawę podczas meczu w Ostródzie. Zostaliśmy także docenieni w lokalnych i regionalnych mediach. Pisma z podziękowaniami wystosowały władze obydwu klubów, których zespoły w minioną niedzielę zmierzyły się na stadionie w Ostródzie.

Podziękowali po Ostródzie

Wystosowania pisma ze strony władz naszego Klubu można się było spodziewać. Oni także są zdenerwowani i zniesmaczeni wynikiem uzyskanym przez nasz zespół, zatem w ramach „przeprosin” za postawę zawodników wysłano do nas takie pismo. Niespodzianką jednak było pismo, które otrzymaliśmy ze strony zarządu ostródzkiego klubu. W piśmie tym władze tego klubu dziękują nam za zachowanie podczas wprowadzania i wyprowadzania na sektory, nie utrudnianie organizacji meczu oraz „dzielne dopingowanie swojej drużyny” :) 
Oczywiście za oba pisma dziękujemy, jednakże największymi słowami uznania i szacunku niech będzie postawa zawodników na boisku, bo nic nie cieszy i nie motywuje kibiców tak bardzo jak skuteczna gra i zwycięstwo w każdym meczu. Tylko zwycięstwa podnoszą morale i tylko one "dodają skrzydeł", a limit niepowodzeń w tym sezonie został przekroczony. Naprzód Olimpio!

Tylko awans, tylko OLIMPIA ELBLĄG!!!