logo strony Olimpia Elbląg
OLIMPIA to My, wracamy do gry!
2015-03-07 23:28:00 - Mr.Ben
Źródło: własne OLIMPIA to My, wracamy do gry!

News głównie dotyczy karnetów na rundę wiosenną i zbliżającemu się ku końcowi zapisywaniu na wyjazd do Ostródy. Zapraszamy do lektury, warto przeczytać całość!

Jesteście znudzeni najgorszą z pór roku, kiedy szaro, buro i ponuro? My też, mamy jej po dziurki w nosie. Nie lubimy niskich temperatur, przeziębień, a najbardziej nie lubimy przeciągającego się oczekiwania na kolejny mecz ukochanego Klubu. Lubimy za to kilka innych, zdecydowanie bardziej pozytywnych aspektów, o których napiszemy poniżej.
Najwyższy czas poszukać oznak wiosny, trójkolorowej, żółto-biało-niebieskiej wiosny. Nie, nie mamy na myśli spaceru po lesie czy topienia marzanny (no ewentualnie można zmontować jakąś, we wrogich barwach cheeky). Jak skutecznie pożegnać niechcianą zimę według naszego pomysłu? Czytajcie dalej.
W najbliższy poniedziałek czyli 9. marca, od godziny 10:00 w sekretariacie Klubu rusza sprzedaż karnetów na mecze Olimpii w nadchodzącej rundzie, podczas której nasi Żółto-biało-niebiescy walczyć będą o mistrzostwo ligi i prawo gry w dwumeczu barażowym o awans do drugiej ligi. Klub przystał na propozycję Stowarzyszenia Kibiców, która dotyczyła zachęcenia fanów do nabywania karnetów poprzez wyprodukowanie gadżetu klubowego z okazji przypadającego na ten rok jubileuszu istnienia naszej Olimpii. Jednym z pierwszych aspektów uczczenia 70 LAT TRADYCJI najstarszego, istniejącego miejskiego klubu w sportach drużynowych jest limitowana edycja szalików, które niedawno były zapowiadane na łamach forum e-Olimpia (wzór szalika tamże). Są one dodatkiem i jednym z motywatorów do kupienia karnetu, gdyż szalików została wyprodukowana ograniczona ilość. A więc zasada „kto pierwszy, ten lepszy”. Po oględzinach wymienionego gadżetu dodamy, że warto się pośpieszyć. Szale są „kozackie” i śmiało można je określić jako olimpijski „rarytas” wink
Karnety nie kosztują majątek, więc jeśli chcesz zaoszczędzić swój czas, bo nie chcesz przed każdym meczem stać w kolejce po bilet – kup karnet. Cena za najtańszy to 35 PLN (Łuk). Jeśli na stadion nie przychodzisz jedynie „popatrzeć jak grają” i poplotkować z kumplami, a do tego chcesz pomóc zawodnikom to kup karnet na Łuk i nie stój jak panisko tylko wypełniaj jeden z podstawowych obowiązków fanatyka i zdzieraj gardło od pierwszej do ostatniej minuty każdego meczu. Olimpia to My i w tej rundzie wracamy do gry, więc szeroko pojętym zaangażowaniem zarówno na meczach u siebie, jak i podczas wyjazdów musimy co najmniej dorównać naszym piłkarzom i wspierając ich głośnym dopingiem pokazać, że Olimpia Elbląg kibicowsko i sportowo zasługuje na mistrzostwo i baraże, walkę o powrót na właściwe, drugoligowe tory. Każdemu z nas zależy byśmy w czerwcu po wygranych barażach mogli z całego serca ryknąć „nigdy więcej czwartej ligi”, a po wakacjach zagrać w jednej lidze np. z zaprzyjaźnionym Zagłębiem Sosnowiec smiley Dlatego „wszystkie ręce na pokład” i pierwsze co zaplanuj na przyszły tydzień to kupno karnetu na Olimpię. Jeśli będziesz szybszy od innych, a wiele osób „czai się” na szal, nagroda będzie Twoja!

Natomiast jeśli należysz do grona mniej kibicowsko zaangażowanych stałych bywalców „Estadio Agrykola 8” lub od jakiegoś czasu nie chodzisz na mecze, bo np. przeszkadzało Ci, że czasem na trybunie Prostej „kapało na głowę” lub nie odpowiadało Ci oglądanie czwartoligowców to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – Klub zgodził się na kolejną propozycję Stowarzyszenia, a Olimpia walczy o 2 ligę! – toteż w nadchodzącej rundzie koszt karnetu na tańsze sektory trybuny Krytej to zaledwie 70 złotych! Czyli równowartość cen biletów na każdy z siedmiu meczów jakie elbląskiej Olimpii przyjdzie rozegrać na własnym stadionie. Jak w przypadku tańszych karnetów, tak i w tym jeśli się pośpieszysz to załapiesz się na jeden z szali (limitowana edycja!) jakiego inni będą Ci mogli jedynie pozazdrościć! Zostaną też wypuszczone do sprzedaży karnety na sektor VIP, a koszt nabycia karnetu, w ramach którego posiadacz ma wliczony catering wynosi 175 złotych (25 cena za pojedynczy bilet na VIP-kę). Podsumowując część o karnetach, nie ma co zwlekać z kupnem karnetów, pokażmy, że nam wszystkim zależy na lepszej przyszłości jednej wielkiej rodziny jaką jest Olimpia Elbląg. „Wszystkie ręce na pokład” i już od poniedziałku biegiem do klubu po karnet.
Skoro już nabyliśmy karnet na mecze Klubu najlepszego na świecie to z przedwiosennych obowiązków pozostały nam jeszcze dwa, równie ważne co poprzedni. Jak już wiadomo, pierwszy ligowy mecz w tym roku Olimpia zagra przed własną publicznością z Warmią Grajewo, już w najbliższą sobotę 14. marca o godz. 15:00. Oczywiście absolutnie wszystkich serdecznie zapraszamy na ten mecz. Aby nie tracić czasu przed kasą namawiamy raz jeszcze na karnet.
Ostatnia, równie ważna co poprzednie to sprawa zapisów na wyjazd do Ostródy. Mecz ten będzie pierwszym wyjazdem w tej rundzie i zapowiada się na jedną z konkretniejszych kibicowskich wypraw od dłuższego czasu. Dość zimowej olimpijskiej „posuchy”! Dość oszczędzania funduszy i strun głosowych! Ostróda to nie drugi koniec Polski, a 35 złotych to nie majątek (autokar 25 + bilet 10). Do tego mecz będzie w niedzielę o 18, a po nim do Elbląga wrócimy ok. godziny 22. Panie za ten wyjazd zapłacą mniej, ponieważ w przypadku meczu w Ostródzie mają ten przywilej, że za wejściówkę na miejscowy obiekt przedstawicielki płci pięknej (wszystkiego najlepszego z okazji jutrzejszego Dnia Kobiet!) za wejściówkę na mecz płacą aż i tylko 2 złote. Ostatni ligowy mecz wyjazdowy (który nie zakończył się niestety zwycięstwem OE) i zbliżający się mecz w Ostródzie dzieli przedział czasowy w wymiarze aż 17 tygodni. Blisko jedna trzecia całego roku to aż o circa 4 miesiące „zamuły” za długo, więc najwyższy czas postarać się na wyjeździe, w sportowym i kibicowskim ujęciu. Powodów, aby wybrać się na ten mecz razem z nami jak widać jest całe mnóstwo.
ZAPISY NA TEN WYJAZD TYLKO DO 14 MARCA! Kto się nie zapisze ten gapa. Nie będzie wyjątków, ani wysłuchiwania żadnych wymówek. Nikt nie będzie traktowany na specjalnych warunkach i jeśli chcesz być na tym meczu to zapisz się do 14 marca w Sklepie Kibica i jedź razem z nami autokarami. INNEJ OPCJI NIE MA!
Wszyscy razem do Ostródy, jak nie jedziesz jesteś rudy laugh
Z kibicowskim pozdro, e-Olimpia.com!

PS. 8 marca to Dzień Kobiet, a 10 marca to Dzień Mężczyzn, więc jeśli nie masz jeszcze pomysłu na prezent to my podrzucamy Wam „gotowca” last minute – sprezentuj komuś karnet na Olimpię i zabierz tą osobę na wyjazd do Ostródy, pasja łączy smiley